729982-2026 - Competition
Poland – Medical consumables – Dostawa obłożeń i serwet operacyjnych
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa obłożeń i serwet operacyjnych
Description: Dostawa obłożeń i serwet operacyjnych
Internal identifier: ZP/2501/103/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia związana z brakiem możliwości aneksowania i wydłużenia poprzedniej umowy
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zestaw obłożeń do operacji
Description: Zestaw obłożeń do operacji
Internal identifier: P1
Lot: LOT-0002
Title: Jednorazowy jałowy fartuch, serwety jednorazowe sterylne, akcesoria
Description: Jednorazowy jałowy fartuch, serwety jednorazowe sterylne, akcesoria
Internal identifier: P2
Lot: LOT-0003
Title: Jednorazowe zestawy
Description: Jednorazowe zestawy
Internal identifier: P3