730130-2026 - Competition
Poland – Cytometers – ZP/95/2026 Dostawa spektralnego cytometru przepływowego na potrzeby Zespołu Laboratoriów BRaIn w ramach Centralnego Laboratorium Badawczego (CLB)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ZP/95/2026 Dostawa spektralnego cytometru przepływowego na potrzeby Zespołu Laboratoriów BRaIn w ramach Centralnego Laboratorium Badawczego (CLB)
Description: spektralny cytometr przepływowy przeznaczony do wysokoparametrowej analizy komórek i cząstek biologicznych, wykorzystujący rejestrację widm emisyjnych oraz matematyczną dekonwolucję (spectral unmixing) do rozdzielania sygnałów fluorescencyjnych.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38434510 Cytometers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa spektralnego cytometru przepływowego przeznaczonego do wysokoparametrowej analizy komórek i cząstek biologicznych, wykorzystującego rejestrację widm emisyjnych oraz matematyczną dekonwolucję (spectral unmixing) do rozdzielania sygnałów fluorescencyjnych. Zakup w ramach projektu „Wdrożenie technologii cytometrii spektralnej i sortowania komórek w Centralnym Laboratorium Badawczym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi”.
Options:
Description of the options: brak opcji