See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Prevozi osnovnošolskih otrok v Občini Pesnica v šolskih letih 2026/2027, 2027/2028 in 2028/2029-ponovitev javnega naročila
Description: Prevozi osnovnošolskih otrok v Občini Pesnica v šolskih letih 2026/2027, 2027/2028 in 2028/2029-ponovitev javnega naročila
Internal identifier: JN-81246
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 585913
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 585914
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 585915
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 585916
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 585917