730405-2026 - Competition
Poland – Bed linen – Dostawa kołder, poduszek, pościeli, prześcieradeł, kocy i narzut do internatów oraz kwater internatowych leżących na obszarze działania AMW OR w Bydgoszczy.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa kołder, poduszek, pościeli, prześcieradeł, kocy i narzut do internatów oraz kwater internatowych leżących na obszarze działania AMW OR w Bydgoszczy.
Description: Dostawa kołder, poduszek, pościeli, prześcieradeł, kocy i narzut do internatów oraz kwater internatowych leżących na obszarze działania AMW OR w Bydgoszczy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ. W niniejszym postępowaniu Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na niżej wymienione części zamówienia: Część 1: dostawa kołder Część 2: dostawa poduszek Część 3: dostawa pościeli Część 4: dostawa prześcieradeł Część 5: dostawa kocy Część 6 – dostawa narzut
Internal identifier: DZP-OB.2610.142.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kołder, poduszek, pościeli, prześcieradeł, kocy i narzut do internatów oraz kwater internatowych leżących na obszarze działania AMW OR Bydgoszczy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ. W niniejszym postępowaniu Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na niżej wymienione części zamówienia: Część 1: dostawa kołder Część 2: dostawa poduszek Część 3: dostawa pościeli Część 4: dostawa prześcieradeł Część 5: dostawa kocy Część 6 – dostawa narzut Zamawiający informuje, że niniejsze postępowanie jest wydzieloną częścią zamówienia o nazwie „Pościele, koce, ręczniki, poduszki, kołdry, firany, zasłony, karnisze” Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 30 dni kalendarzowych od zawarcia umowy. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 3 marca 2027 r. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. Zaleca się przy sporządzaniu oferty skorzystanie ze wzorów formularzy przygotowanych przez zamawiającego. Wykonawca może złożyć ofertę przygotowaną samodzielnie z zastrzeżeniem, że będzie one zawierać wszystkie niezbędne oświadczenia oraz informacje określone przez zamawiającego w treści wzorów załączonych do SWZ. Ofertę (załącznik nr 2 do SWZ), oświadczenie w formie JEDZ stanowiące załącznik nr 3 do SWZ, oświadczenie dotyczące zakazu, o którym mowa w art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r oraz przesłanek wykluczenia z art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – załącznik nr 8 do SWZ sporządza się w języku polskim, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Do oferty należy dołączyć: 1) Pełnomocnictwo upoważniające do podpisania oferty, o ile ofertę podpisuje pełnomocnik; 2) Pełnomocnictwo do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – jeżeli dotyczy; Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania w formie JEDZ - wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ oraz oświadczenie dotyczące zakazu, o którym mowa w art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r oraz przesłanek wykluczenia z art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – załącznik nr 8 do SWZ. 3) W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie to składa każdy z Wykonawców.; 5) Uzasadnienie dotyczące tajemnicy przedsiębiorstwa – jeżeli dotyczy; 6) Na podstawie § 13. 1 Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U. z 2020 r., poz. 2415), w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, Zamawiający żąda od wykonawcy złożenia odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie Ofertę należy złożyć na Platformie pod adresem: https://amw.ezamawiajacy.pl. Należy wybrać kafelek „FORMULARZ OFERTY/WNIOSKU” lub wybrać sekcję „Przygotowanie oferty” do dnia: 4 grudnia 2026 r. do godziny 09:00. Zamawiający odrzuci ofertę złożoną po terminie składania ofert. Oferty zostaną odszyfrowane i otwarte za pośrednictwem Platformy w dniu: 4 grudnia 2026 r. o godzinie 10:00.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39512000 Bed linen
Additional classification (cpv): 39500000 Textile articles, 39511100 Blankets, 39512100 Sheets, 39516120 Pillows
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa kołder.
Description: Dostawa kołder. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 1: dostawa kołder
Main classification (cpv): 39500000 Textile articles
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa poduszek.
Description: Dostawa poduszek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 2: dostawa poduszek
Main classification (cpv): 39516120 Pillows
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa pościeli.
Description: Dostawa pościeli. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 3: dostawa pościeli
Lot: LOT-0004
Title: Dostawa prześcieradeł.
Description: Dostawa prześcieradeł. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 4: dostawa prześcieradeł
Main classification (cpv): 39512100 Sheets
Lot: LOT-0005
Title: Dostawa kocy.
Description: Dostawa kocy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 5: dostawa kocy
Main classification (cpv): 39511100 Blankets
Lot: LOT-0006
Title: Dostawa narzut.
Description: Dostawa narzut. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 6: dostawa narzut