730517-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Przygodzice w 2027 roku
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Przygodzice w 2027 roku
Description: Przedmiotem zamówienia jest: a) odbiór i transport odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych), bioodpadów oraz odpadów segregowanych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Przygodzice, b) transport odpadów do instalacji przetwarzających odpady komunalne, c) dostarczanie do nieruchomości zamieszkanych harmonogramów oraz worków do selektywnej zbiórki odpadów, d) odbiór z 2 punktów aptecznych odpadów przeterminowanych leków, e) odbiór z mini PSZOKU przy Urzędzie Gminy odpadów zużytego małego AGD, elektroniki, baterii i tonerów. Liczba nieruchomości zgłoszonych jako zamieszkane – 3.738 szt. Przewidywana ilość odpadów w okresie trwania umowy: 1) Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – 2370 Mg, 2) Papier i tektura oraz opakowania z papieru i tektury – 97 Mg, 3) Tworzywa sztuczne oraz opakowania z tworzyw sztucznych, metale oraz opakowania z metali, odpady wielomateriałowe – 270 Mg, 4) Szkło oraz opakowania ze szkła – 275 Mg, 5) Odpady ulegające biodegradacji – 740 Mg, 6) Przeterminowane leki – 0,30 Mg, 7) Odpady zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z Mini PSZOK - 0,8 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Części III SWZ.
Internal identifier: Rg.271.52.2026.ZP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment, 90511000 Refuse collection services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90512000 Refuse transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001