730529-2026 - Competition
Lithuania – Software programming and consultancy services – AUTOMATIZAVIMO PLATFORMOS, FINANSŲ IR PINIGŲ POLITIKOS SISTEMŲ KŪRIMO, PLĖTROS IR PRIEŽIŪROS PASLAUGOS
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: AUTOMATIZAVIMO PLATFORMOS, FINANSŲ IR PINIGŲ POLITIKOS SISTEMŲ KŪRIMO, PLĖTROS IR PRIEŽIŪROS PASLAUGOS
Description: Lietuvos bankas (toliau - perkančioji organizacija), siekdama užtikrinti efektyvų ir savalaikį informacinių sistemų bei sprendimų kūrimą, plėtrą ir priežiūrą, įsigyja automatizavimo platformos, finansų ir pinigų politikos sistemų kūrimo, plėtros ir priežiūros paslaugas, kurios bus teikiamos pasitelkiant atitinkamų sričių specialistų kompetenciją ir ekspertines žinias.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72200000 Software programming and consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kompleksinių Microsoft Power Platform informacinių sistemų kūrimo ir vystymo paslaugos
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Microsoft Power Platform automatizavimo sprendimų kūrimo ir vystymo paslaugos
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Pinigų politikos (PPO) ir susijusių sistemų vystymo, priežiūros ir analizės paslaugos
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: FAIS ir susijusių sistemų vystymo, priežiūros ir analizės paslaugos
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: nPRDB sistemos vystymo, priežiūros ir analizės paslaugos
Internal identifier: 5