See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2027-28) wg części I-IX
Description: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2027-28) wg części I-IX
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85121000 Medical practice services
5. Lot
Lot: LOT-0011
Title: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2027-28) wg części I-IX - część I
Description: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2027-28) wg części I-IX - część I
Main classification (cpv): 85100000 Health services
Lot: LOT-0012
Title: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2027-28) wg części I-IX - część II
Description: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2027-28) wg części I-IX - część II
Lot: LOT-0013
Title: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2027-28) wg części I-IX - część III
Description: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2027-28) wg części I-IX - część III
Lot: LOT-0014
Title: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2027-28) wg części I-IX - część IV
Description: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2027-28) wg części I-IX - część IV
Lot: LOT-0015
Title: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2027-28) wg części I-IX - część V
Description: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2027-28) wg części I-IX - część V
Lot: LOT-0016
Title: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2027-28) wg części I-IX - część VI
Description: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2027-28) wg części I-IX - część VI
Lot: LOT-0017
Title: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2027-28) wg części I-IX - część VII
Description: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2027-28) wg części I-IX - część VII
Lot: LOT-0018
Title: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2027-28) wg części I-IX - część VIII
Description: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2027-28) wg części I-IX - część VIII
Lot: LOT-0019
Title: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2027-28) wg części I-IX - część IX
Description: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2027-28) wg części I-IX - część IX