2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Widawa
Description: Zamówienie obejmuje: a) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i z innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, b) wyposażenie wszystkich właścicieli ww. nieruchomości w pojemniki i worki na odpady komunalne, c) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zgromadzonych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Widawie, przy ul. Kiełczygłowskiej oraz wyposażenie Punktu w odpowiednie pojemniki, d) objazdową zbiórkę odpadów wielkogabarytowych. Szczegółowo opisano w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Internal identifier: RIK.271.14.2026.DK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
Additional classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment, 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90514000 Refuse recycling services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Zamówienie obejmuje: a) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i z innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, b) wyposażenie wszystkich właścicieli ww. nieruchomości w pojemniki i worki na odpady komunalne, c) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zgromadzonych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Widawie, przy ul. Kiełczygłowskiej oraz wyposażenie Punktu w odpowiednie pojemniki, d) objazdową zbiórkę odpadów wielkogabarytowych. 1. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do odbierania i zagospodarowania całego strumienia odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i z innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położonych na terenie Gminy Widawa. 2. Powierzchnia gminy: 178,31 km2. 3. Dane dotyczące liczby mieszkańców zameldowanych, zadeklarowanych do systemu, liczba nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe na terenie Gminy Widawa: 6 846 - łączna liczba mieszkańców zameldowanych Liczba mieszkańców zadeklarowanych do systemu przedstawia się następująco (wg danych na 30.06.2026r.): 5 918 - łączna liczba mieszkańców zadeklarowanych do systemu, 2 712 - łączna liczba nieruchomości zamieszkałych wyposażonych w pojemniki, 77 - domki letniskowe, 2 803 – łączna ilość gospodarstw domowych zdeklarowanych do systemu 4. Szacuje się, że w okresie świadczenia usługi (36 miesięcy) do odbioru i zagospodarowania z terenu Gminy Widawa będzie łącznie ok. 5500 Mg odpadów komunalnych. Szczegółowo opisano w załączniku Nr do SWZ.
Additional classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services, 90510000 Refuse disposal and treatment, 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90514000 Refuse recycling services