731416-2026 - Competition
Poland – Washing and dry-cleaning services – ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWEJ USŁUGI PRANIA WRAZ Z WYNAJMEM BIELIZNY SZPITALNEJ, WDROŻENIEM SYSTEMU I OPROGRAMOWANIA RFID UHF ORAZ TRANSPORTEM BIELIZNY.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWEJ USŁUGI PRANIA WRAZ Z WYNAJMEM BIELIZNY SZPITALNEJ, WDROŻENIEM SYSTEMU I OPROGRAMOWANIA RFID UHF ORAZ TRANSPORTEM BIELIZNY.
Description: Przedmiot zamówienia stanowi: świadczenie kompleksowej usługi prania wraz z wynajmem bielizny szpitalnej medycznej i niemedycznej, wdrożeniem systemu i oprogramowania RFID UHF i transportem bielizny na rzecz Szpitala Specjalistycznego w Pile im. Stanisława Staszica oraz Filii w Wyrzysku
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98310000 Washing and dry-cleaning services
Additional classification (cpv): 98315000 Pressing services, 98311000 Laundry-collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiot zamówienia stanowi: świadczenie kompleksowej usługi prania wraz z wynajmem bielizny szpitalnej medycznej i niemedycznej, wdrożeniem systemu i oprogramowania RFID UHF i transportem bielizny na rzecz Szpitala Specjalistycznego w Pile im. Stanisława Staszica oraz Filii w Wyrzysku. Szacunkowa ilość prania - 18 600 kg w skali miesiąca. Szczegóły SWZ.
Additional classification (cpv): 98311000 Laundry-collection services, 98315000 Pressing services
Options:
Description of the options: nd