2. Procedure
Procedure
Title: Programma Muiderberg
Description: De gemeente Gooise Meren is voornemens om, in samenwerking met het Warmtebedrijf Muiderberg, een aanbesteding te organiseren voor het uitvoeren van het Programma Muiderberg. Het Programma Muiderberg bestaat uit een zestal deelprojecten. Deze deelprojecten bestaan deels uit grootschalige herinrichtingen en rioolvervangingen en deels uit minder grootschalig onderhoud (herstraten, kleinschalige rioolreparaties en dergelijke). De gemeente Gooise Meren ziet kansen om de hierboven beschreven onderhoudswerkzaamheden en de aanleg van het warmtenet mogelijk te combineren, ten einde te voorkomen dat de aanleg van het warmtenet (op een later moment) zorgt voor een degeneratie van openbare ruimte en om kansen ten aanzien van efficiency en beperking van transactiekosten te benutten. 6 percelen / wijken in Muiderberg. Optioneel aanleg van warmtenet.
Internal identifier: 2026/Z1539392
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45232411 Foul-water piping construction work
Additional classification (cpv): 45232140 District-heating mains construction work, 45233120 Road construction works