731612-2026 - Competition
Bulgaria – Tyres for heavy/light-duty vehicles – „Доставка, монтаж и баланс на гуми и джанти за леки, лекотоварни и товарни автомобили собственост на ТП „ДГС Котел “ за срок от 12 месеца”
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка, монтаж и баланс на гуми и джанти за леки, лекотоварни и товарни автомобили собственост на ТП „ДГС Котел “ за срок от 12 месеца”
Description: Обществената поръчка включва доставка на автомобилни гуми, извършване на дейности по монтаж, демонтаж, баланс, ремонт и други сервизни дейности по гуми и джанти, както и доставка на нови джанти при възникнала необходимост, съгласно условията на документацията. Пълното описание на предмета на поръчката се съдържа в Техническата спецификация – Приложение № 1Обществената поръчка включва доставка на автомобилни гуми, извършване на дейности по монтаж, демонтаж, баланс, ремонт и други сервизни дейности по гуми и джанти, както и доставка на нови джанти при възникнала необходимост, съгласно условията на документацията. Пълното описание на предмета на поръчката се съдържа в Техническата спецификация – Приложение № 1
Internal identifier: 610998
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34350000 Tyres for heavy/light-duty vehicles
Additional classification (cpv): 50116500 Tyre repair services, including fitting and balancing
5. Lot
Lot: LOT-0001