731617-2026 - Competition
Bulgaria – Medical equipments – Доставка на интегрирана система за автоматизирана подготовка на проби, високо чувствително откриване на протеини и усъвършенстван анализ на данни за прецизна диагностика на моноклонални гамопатии за нуждите на СБАЛХЗ ЕАД
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на интегрирана система за автоматизирана подготовка на проби, високо чувствително откриване на протеини и усъвършенстван анализ на данни за прецизна диагностика на моноклонални гамопатии за нуждите на СБАЛХЗ ЕАД
Description: Предметът на настоящата обществена поръчка е закупуване на медицинска апаратура: Интегрирана система за автоматизирана подготовка на проби, високо чувствително откриване на протеини и усъвършенстван анализ на данни за прецизна диагностика на моноклонални гамопатии - 1 брой. Изискванията за минималните функционални и технически характеристики на медицинската апаратура са подробно описани в техническата спецификация – Приложение № 1, неразделна част от документацията. Предметът на обществената поръчка включва изпълнението на следните дейности: - доставка на медицинската апаратура; - монтаж и въвеждане в експлоатация на доставената медицинска апаратура; - обучение на персонала на Възложителя за работа с доставената медицинска апаратура; - гаранционно обслужване на медицинската апаратура в рамките на гаранционния срок.
Internal identifier: 613551
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001