731790-2026 - Competition
Netherlands – Street-lighting maintenance services – AI 2025-0257 Reconditioneren stalen masten
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: AI 2025-0257 Reconditioneren stalen masten
Description: AI 2025-0257 Reconditioneren stalen masten Binnen de scope van deze Opdracht vallen: ▪Het afhalen van de te reconditioneren masten bij opslaglocatie van de Gemeente; ▪Intake en registratie van de te reconditioneren masten (poortcontrole); ▪Het maken van een voorstel van aantallen gereconditioneerd terug te leveren masten (en afkeur); ▪Opslag van masten die door de Gemeente aan zijn geleverd ter reconditionering; ▪Reinigen van de mast voorafgaand aan reconditionering; ▪Het reconditioneren van de masten; ▪Het retourneren van (gereconditioneerde) masten naar opslaglocatie van de Gemeente. Optionele scope van deze Opdracht ▪Het reconditioneren van stalen masten van Verkeers Regel Installaties en Verkeers Informatie Systemen; ▪Het reconditioneren van ‘fietsnietjes’.
Internal identifier: AI 2025-0257
Type of procedure: Competitive dialogue
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50232100 Street-lighting maintenance services
Additional classification (cpv): 31527200 Exterior lights, 45442000 Application work of protective coatings, 45453100 Refurbishment work, 50232000 Maintenance services of public-lighting installations and traffic lights
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: AI 2025-0257 Perceel 1
Description: Perceel 1: Reconditioneren stalen masten met een totale maximale waarde van €5.500.000. Dit betreft ongeveer 5500 masten.
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 50230000 Repair, maintenance and associated services related to roads and other equipment
Additional classification (cpv): 31500000 Lighting equipment and electric lamps, 45000000 Construction work, 50000000 Repair and maintenance services
Options:
Description of the options: De Overeenkomst met twee (2) Contractanten heeft een initiële looptijd van vier (4) jaar, met een eenzijdige verlengingsoptie vanuit de Gemeente voor eenmaal twee (2) jaar. Een motivatie voor een looptijd langer dan vier jaar is opgenomen in paragraaf 3.6.
Lot: LOT-0002
Title: AI 2025-0257 Perceel 2
Description: Perceel 2: Reconditioneren stalen masten met een totale maximale waarde van €2.500.000. Dit betreft ongeveer 2500 masten.
Internal identifier: 2
Additional classification (cpv): 31000000 Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting, 45000000 Construction work, 50000000 Repair and maintenance services