2. Procedure
Procedure
Title: Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej Spółki oraz ubezpieczenia mienia Spółki
Description: Przedmiotem Zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej i posiadanego mienia PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. obejmujące poniższe Części i zakresy: 1) Część I – Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spółki (OC podstawa), 2) Część II – Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spółki (OC nadwyżka), 3) Część III – Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spółki (OC nadwyżka ponad nadwyżkę), 4) Część IV – Ubezpieczenie mienia i sprzętu elektronicznego Dworzec Łódź Fabryczna: Zakres 1 – Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, Zakres 2 – Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 5) Część V – Ubezpieczenie mienia i sprzętu elektronicznego Spółki: Zakres 1 – Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, Zakres 2 – Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 6) Część VI – Ubezpieczenie casco maszyn torowych.
Internal identifier: 6060/ILG 7/03775/03700/26/P (PZ.294.19126.2026)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
Additional classification (cpv): 66516000 Liability insurance services, 66515000 Damage or loss insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Cześć nr 1
Description: Cześć nr 1 – Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spółki (OC podstawa)
Internal identifier: 6060/ILG 7/03775/03700/26/P.1
Lot: LOT-0002
Title: Cześć nr 2
Description: Cześć nr 2 – Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spółki (OC nadwyżka)
Internal identifier: 6060/ILG 7/03775/03700/26/P.2
Lot: LOT-0003
Title: Cześć nr 3
Description: Cześć nr 3 – Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spółki (OC nadwyżka ponad nadwyżkę)
Internal identifier: 6060/ILG 7/03775/03700/26/P.3
Lot: LOT-0004
Title: Cześć nr 4
Description: Cześć nr 4 – Ubezpieczenie mienia i sprzętu elektronicznego Dworzec Łódź Fabryczna
Internal identifier: 6060/ILG 7/03775/03700/26/P.4
Options:
Description of the options: Zamawiający, zastrzega na swoją rzecz prawo rozszerzenia zakresu zamówienia o dodatkowe usługi, uwzględniające dodatkowe, bieżące potrzeby Zamawiającego (dalej: „Prawo opcji”) polegające na ubezpieczeniu dodatkowego mienia na zasadach określonych w OPZ i do wartości określonej przez Zamawiającego wskazanej w umowie. Skorzystanie z Prawa opcji zależy wyłącznie od decyzji Zamawiającego. Wykonawca nie może żądać od Zamawiającego, aby ten skorzystał z przysługującego mu uprawnienia. Nieskorzystanie z Prawa opcji nie wywołuje dla Zamawiającego żadnych negatywnych konsekwencji, w szczególności finansowych.
Lot: LOT-0005
Title: Cześć nr 5
Description: Cześć nr 5 – Ubezpieczenie mienia i sprzętu elektronicznego Spółki
Internal identifier: 6060/ILG 7/03775/03700/26/P.5
Lot: LOT-0006
Title: Cześć nr 6
Description: Cześć nr 6 – Ubezpieczenie casco maszyn torowych
Internal identifier: 6060/ILG 7/03775/03700/26/P.6