See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Artykuły spożywcze
Description: 1. Część nr 1 – Mleko 2. Część nr 2 – Przetwory mleczarskie 3. Część nr 3 – Owoce świeże 4. Część nr 4 – Warzywa świeże 5. Część nr 5 – Warzywa i owoce mrożone 6. Część nr 6 – Jaja świeże 7. Część nr 7 – Ziemniaki jadalne 8. Część nr 8 – Artykułu rożne 9. Część nr 9 – Mięso, wędliny, drób 10. Część nr 10 – Pieczywo 11. Część nr 11 – Ryby świeże, mrożone, wędzone, solone oraz konserwy rybne
Internal identifier: TP.382.096.2026 OB
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Additional classification (cpv): 15500000 Dairy products, 15300000 Fruit, vegetables and related products, 03142500 Eggs, 03212100 Potatoes, 15800000 Miscellaneous food products, 15100000 Animal products, meat and meat products, 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes, 03311000 Fish, 15511000 Milk
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Mleko
Description: 1. Mleko jadalne 2% tłuszczu – świeże mleko krowie o zawartości tłuszczu 2% i białka nie mniej niż 2,8g w 100g produktu. Opakowanie o pojemności 1 – 5 l. Jednolity wygląd, barwa jasnokremowa, płynna konsystencja. Bez obcych posmaków i zapachów. 17500 litr 2. Mleko jadalne UHT 2% tłuszczu karton 1l - mleko krowie o zawartości tłuszczu 2% i białka nie mniej niż 2,8g w 100g produktu. Jednolity wygląd, barwa jasnokremowa, płynna konsystencja. Bez obcych posmaków i zapachów. Z terminem przydatności do spożycia minimum 14 dni 5300 litr
Internal identifier: Część 1
Main classification (cpv): 15511000 Milk
Options:
Description of the options: Podane w formularzu ofertowym ilości służą tylko do celów porównania ofert. Ostateczna wartość przedmiotu umowy zostanie określona na podstawie faktycznej ilości zamówienia, wynikającej z faktycznego zapotrzebowania zamawiającego, pomnożonej przez cenę jednostkową z zastrzeżeniem, że minimalny poziom realizacji umowy nie będzie mniejszy niż 50% jej maksymalnej wartości. Jednocześnie Zamawiający, w ramach zastosowanego prawa opcji, zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości poszczególnych pozycji, będących przedmiotem umowy o udzielenie zamówienia, pod warunkiem nieprzekroczenia jej maksymalnej wartości.
Lot: LOT-0002
Title: PRZETWORY MLECZARSKIE
Description: 1 Masło extra 82% tłuszczu kostka 200g - Pasteryzowana śmietanka (z mleka), bez dodatków chemicznych i konserwantów. Niedopuszczalny zapach wskazujący na nieświeżość, bez śladów pleśni. 310 kg 2 Masło roślinne do smarowania bez tłuszczów uwodornionych 400g – oleje i tłuszcze roślinne (dozwolone rzepakowy, słonecznikowy, lniany, kukurydziany, sezamowy, oliwa z oliwek), 400 szt. 3 Margaryna twarda do wypieków 250g - Niedopuszczalny zapach wskazujący na nieświeżość, bez śladów pleśni. 300 kg 4 Masło extra 82% tłuszczu 10g bez soli - Pasteryzowana śmietanka (z mleka), bez dodatków chemicznych i konserwantów. Opakowania jednostkowe o masie 10g. Niedopuszczalny zapach wskazujący na nieświeżość, bez śladów pleśni. 300000 szt. 5 Mleko zagęszczone niesłodzone 7,5% tłuszczu karton 200g. Sterylizowane. 40 szt. 6 Twaróg chudy opakowanie 200g Przeznaczony do bezpośredniego spożycia, wilgotny, o zawartości tłuszczu do 0,5%. Niedopuszczalny zapach wskazujący na nieświeżość, bez śladów pleśni. 1000 kg 7 Twaróg półtłusty - Przeznaczony do bezpośredniego spożycia, wilgotny, o zawartości tłuszczu 2, 9 – 4, 3%. Pakowany w opakowania jednostkowe o masie max. 1 kg. Niedopuszczalny zapach wskazujący na nieświeżość, bez śladów pleśni 4000 kg 8 Serek twarogowy ziarnisty typu wiejskiego, lekki 3% tłuszczu, 150g – Ziarna twarogowe, śmietanka, sól. Zawartość tłuszczu max. 3g w 100g produktu. Bez innych dodatków. Niedopuszczalny zapach wskazujący na nieświeżość, bez śladów pleśni. 31000 szt. 9 Serek twarogowy śmietankowy do smarowania, opakowanie 120g (4x30g) – Ser twarogowy, mleko w proszku, sól, naturalne aromaty, skrobia, kwas cytrynowy, substancja zagęszczająca. Bez innych dodatków. Niedopuszczalny zapach wskazujący na nieświeżość, bez śladów pleśni. 3000 szt. 10 Ser topiony opakowanie 100g 100 szt. 11 Ser żółty pełnotłusty krajowy plastry opakowanie 140g-300g (Edam, Gouda) Mleko, sól, chlorek wapnia; kultury bakterii, barwniki naturalne. Zawartość tłuszczu min. 25%. Bez innych dodatków. Niedopuszczalny zapach wskazujący na nieświeżość, bez śladów pleśni. 1000 kg 12 Ser mozzarella light kulka w zalewie 125g – częściowo odtłuszczone mleko pasteryzowane, sól, kwas cytrynowy, podpuszczka, woda, sól. Zawartość tłuszczu max. 9g w 100g produktu. Bez innych dodatków. Niedopuszczalny zapach wskazujący na nieświeżość, bez śladów pleśni 14000 szt. 13 Ser typu feta sałatkowo – kanapkowy 12% tłuszczu 270g – Mleko, sól, regulator kwasowości. Bez innych dodatków. Niedopuszczalny zapach wskazujący na nieświeżość, bez śladów pleśni. 300 szt. 14 Ser śmietanowo – kremowy mascarpone 250g - Aksamitny, gładki, o jednolitej konsystencji serek ze śmietanki i mleka. Delikatnie słodkawy, o łatwej do rozprowadzania konsystencji. Niedopuszczalny zapach wskazujący na nieświeżość bez śladów pleśni. 50 szt. 15 Kefir naturalny 1,5% tłuszczu kubek 200g - Mleko, mleko w proszku odtłuszczone, żywe kultury bakterii i drożdży kefirowych. Zawartość tłuszczu max. 2g w 100g produktu. Bez innych dodatków. Niedopuszczalny zapach wskazujący na nieświeżość, bez śladów pleśni 30000 szt. 16 Jogurt naturalny 150g - Mleko, białka mleka, żywe kultury bakterii. Zawartość tłuszczu max. 3g w 100g produktu. Bez innych dodatków. Niedopuszczalny zapach wskazujący na nieświeżość, bez śladów pleśni. 30000 szt. 17 Jogurt naturalny typu greckiego – Mleko, śmietana, mleko w proszku, żywe kultury bakterii jogurtowych. Zawartość tłuszczu max. 9g w 100g produktu. Bez innych dodatków. Niedopuszczalny zapach wskazujący na nieświeżość, bez śladów pleśni. Opakowania o pojemności 0,4 – 1kg. 1000 kg 18 Skyr naturalny i owocowy 140g - mleko pasteryzowane odtłuszczone, żywe kultury bakterii jogurtowych; mleko pasteryzowane, wsad owocowy min. 20 % (cukier, woda, błonnik cytrusowy, zagęszczony sok z cytryny, ekstrakt owocowy), żywe kultury bakterii jogurtowych. Bez innych dodatków. Niedopuszczalny zapach wskazujący na nieświeżość, bez śladów pleśni. 7500 szt. 19 Serek homogenizowany waniliowy 150g - Mleko, śmietanka, cukier, naturalny aromat waniliowy/wanilia naturalna, kultury bakterii mlekowych. Bez innych dodatków. Niedopuszczalny zapach wskazujący na nieświeżość, bez śladów pleśni. 100 szt. 20 Serek homogenizowany naturalny lekki 150g - Mleko, śmietanka, kultury bakterii mlekowych. Zawartość tłuszczu do 3g w 100g produktu. Bez innych dodatków. Niedopuszczalny zapach wskazujący na nieświeżość, bez śladów pleśni. 1000 szt. 21 Śmietanka 30% do ubijania 0,5l UHT – śmietanka, białka mleka, karagen. Zawartość tłuszczu 30%. Bez innych dodatków. Niedopuszczalny zapach wskazujący na nieświeżość, bez śladów pleśni. 200 szt. 22 Śmietana naturalna 18% tłuszczu – Śmietanka, kultury bakterii mlekowych. Gęsta, kremowa. Niedopuszczalny zapach wskazujący na nieświeżość, bez śladów pleśni. Opakowania o pojemności 0,4 – 1kg. 1500 kg
Internal identifier: Część 2
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products
Lot: LOT-0003
Title: OWOCE ŚWIEŻE
Description: 1 Jabłka - świeże, czyste, zdrowe, soczyste, o dobrym smaku, nienadmarznięte, bez śladów uszkodzeń mechanicznych i pleśni, średniej wielkości. Masa pojedynczego owocu 100 – 250g 5000 kg 2 Cytryny świeże, czyste, zdrowe, soczyste, o dobrym smaku, nienadmarznięte, bez śladów uszkodzeń mechanicznych i pleśni, koloru żółtego, bez ciemnych plam i przebarwień 550 kg 3 Banany lekko zielone - świeże, zdrowe, nienadmarznięte, do bezpośredniego spożycia. Skórka czysta, bez przebarwień, plamek, śladów uszkodzeń mechanicznych i pleśni, średniej wielkości. Masa pojedynczego owocu 150 – 200g 6000 kg 4 Pomarańcze - świeże, całe, czyste, odpowiednio dojrzałe, o typowym dla odmiany smaku i zapachu, o miąższu soczystym, jędrnym i nieprzesuszonym, bez pustych przestrzeni i nadmiernych włóknistości; niedopuszczalne owoce z miąższem suchym, gąbczastym lub wyraźnie pozbawiony soku, bez śladów uszkodzeń mechanicznych i pleśni, dojrzałe, z intensywnie pomarańczową skórką, bez lekko zielonych przebarwień świadczących o niedojrzałości i plam. Przeznaczone do bezpośredniej konsumpcji, średniej wielkości. Masa pojedynczego owocu 300 – 400g 2000 kg 5 Kiwi świeże, zdrowe, nienadmarznięte. Skórka czysta, bez przebarwień, plamek, śladów uszkodzeń mechanicznych i pleśni, średniej wielkości. Masa pojedynczego owocu 100 – 150g 300 kg
Internal identifier: Część 3
Main classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
Lot: LOT-0004
Title: WARZYWA ŚWIEŻE
Description: 1 Marchew bez naci - świeża, zdrowa, czysta, sucha, nienadmarznięta, bez śladów uszkodzeń mechanicznych i pleśni. Worki do 15kg 14000 kg 2 Buraki - świeże, bez liści, zdrowe, czyste, suche, nienadmarznięte, bez śladów uszkodzeń mechanicznych i pleśni. Worki do 15 kg 11000 kg 3 Pietruszka korzeń - świeża, czysta, zdrowa, sucha, nienadmarznięta, bez śladów uszkodzeń mechanicznych i pleśni. Worki max. 15 kg 2000 kg 4 Seler korzeń -świeży, czysty, zdrowy, suchy, nienadmarznięty, bez korzonków, bez śladów uszkodzeń mechanicznych i pleśni. Worki do 15 kg 4500 kg 5 Por - świeży, czysty, zdrowy, suchy, bez śladów uszkodzeń mechanicznych, bez pleśni 1400 kg 6 Kapusta biała - świeża, czysta, zdrowa, nienadmarznięta, bez śladów uszkodzeń mechanicznych i pleśni. Worki do 25 kg 4600 kg 7 Kapusta pekińska - świeża, czysta, zdrowa, nienadmarznięta, bez śladów uszkodzeń mechanicznych i pleśni. Worki do 25 kg 500 kg 8 Kapusta włoska - świeża, czysta, zdrowa, nienadmarznięta, bez śladów uszkodzeń mechanicznych i pleśni. Worki do 25 kg 500 kg 9 Kapusta czerwona świeża, czysta, zdrowa, nienadmarznięta, bez śladów uszkodzeń mechanicznych i pleśni. Worki do 25 kg 1000 kg 10 Kapusta kiszona - o dobrym smaku i zapachu, bez oznak gnicia, nienadmarznięta. W wiaderkach o masie max. 5kg 1800 kg 11 Ogórki kiszone - o dobrym smaku i zapachu, bez oznak gnicia, nienadmarznięte. Masa pojedynczego ogórka do 120g. W wiaderkach o masie max. 5kg 1200 kg 12 Cebula - świeża, zdrowa, czysta, sucha, o dobrym smaku, nienadmarznięta, bez śladów uszkodzeń mechanicznych i pleśni. Worki o masie max. 15kg 3000 kg 13 Pieczarki białe- świeże, czyste, zdrowe, nienadmarznięte, bez śladów uszkodzeń mechanicznych i pleśni. 850 kg 14 Pietruszka natka, koper nać pęczki 100g - świeże, czyste, zdrowe, nienadmarznięte, bez śladów uszkodzeń mechanicznych 7000 szt. 15 Czosnek świeży główka - czysty, zdrowy, suchy, o dobrym smaku, nienadmarznięty, bez śladów uszkodzeń mechanicznych i pleśni 700 szt. 16 Botwina liście - świeża, czysta, zdrowa, jędrna, bez śladów uszkodzeń mechanicznych i pleśni 100 kg 17 Kapusta biała młoda - świeża, czysta, zdrowa, nienadmarznięta, bez śladów uszkodzeń mechanicznych i pleśni. Worki do 25 kg Dostępna w okresie maj – sierpień 600 kg 18 Ogórki małosolne - o dobrym smaku i zapachu, bez oznak gnicia. W wiaderkach o masie max. 5Kg. Masa pojedynczego ogórka do 120g. Dostępne w okresie maj – sierpień 200 kg 19 Dynia hokkaido - Dynia zwyczajna typu Potimarron, zdrowa i świeża, bez uszkodzeń mechanicznych i śladów pleśni. Owoce o intensywnie pomarańczowej skórce, okrągłym lub beczułkowatym kształcie. Wymagana jadalna skórka. Waga pojedynczego owocu do 2,5 - 3kg. Dostępna w okresie wrzesień – styczeń. 300 kg 20 Cebula czerwona - świeża, zdrowa, czysta, sucha, o dobrym smaku, nienadmarznięta, bez śladów uszkodzeń mechanicznych i pleśni. Worki o masie max. 15kg 200 kg
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: WARZYWA I OWOCE MROŻONE
Description: 1 Kalafior mrożony opakowanie 2-2,5 kg klasa I. Różyczki oczyszczone, nieprzerośnięte, w kolorze białym, bez śladów przebarwień, szkodników, zepsucia. Nieoblodzone, o średnicy 20 – 40 mm 3900 kg 2 Marchewka kostka opakowanie 2- 2,5 kg, klasa I –jędrna, oczyszczona marchewka o naturalnej barwie, pokrojona w kostkę. Niełykowata, bez śladów przebarwień, pleśni, szkodników, zepsucia. Nieoblodzona. 100 kg 3 Truskawka cała opakowanie 2- 2,5 kg, klasa I- jędrne, oczyszczone truskawki bez śladów przebarwień, szkodników, zepsucia, pleśni. Owoce pozbawione szypułek, nieoblodzone. 500 kg 4 Mieszanka owocowa 5 – składnikowa opakowanie 2-2,5 kg, klasa I – jędrne, różne owoce, pokrojone i pozbawione pestek i szypułek. Nieoblodzone, bez śladów przebarwień, szkodników, zepsucia, pleśni. Minimum 5- składnikowa, zawierająca w składzie przynajmniej 1 rodzaj z wymienionych owoców: aronia, porzeczka czerwona, porzeczka czarna, śliwka. 3000 kg 5 Brokuły opakowanie 2-2,5 kg, klasa I. Różyczki oczyszczone, nieprzerośnięte, w kolorze zielonym, bez śladów przebarwień, szkodników, zepsucia, pleśni. Nieoblodzone, o średnicy 20 – 40 mm 3900 kg 6 Fasolka szparagowa opakowanie 2-2,5 kg zielona, cięta - jędrna, oczyszczona fasolka szparagowa pokrojona na kawałki o długości min. 30 mm. Niełykowata, bez śladów przebarwień, szkodników, zepsucia pleśni. Nieoblodzona, z odciętymi końcówkami. 300 kg 7 Groszek zielony mrożony niedojrzały opakowanie 2-2,5 kg, klasa I- Dobrej jakości, barwa charakterystyczna dla młodego groszku, bez uszkodzeń mechanicznych, bez posmaku i zapachów obcych,bez pleśni, sypki, nieoblodzony, nieposklejany. Miękki po ugotowaniu 50 kg 8 Szpinak mrożony liście opakowanie 2-2,5 kg, klasa I - Dobrej jakości, o dobrym smaku, liście bez uszkodzeń o zdrowym jędrnym kolorze charakterystycznym dla młodego liścia szpinaku, sypki, nieoblodzony, bez pleśni. 160 kg 9 Marchew mini opakowanie 2-2,5 kg, klasa I - Dobrej jakości, barwa typowa dla marchwi, bez obcych posmaków i zapachów, warzywo sypkie, nieoblodzone, niezlepione, nieuszkodzone mechanicznie. Niełykowata, bez śladów przebarwień, szkodników, zepsucia, pleśni. 500 kg 10 Malina mrożona w całości opakowanie 2-2,5 kg, klasa I - jędrne, oczyszczone maliny bez śladów przebarwień, szkodników, zepsucia, pleśni. Owoce pozbawione szypułek, nieoblodzone. 300 kg 11 Śliwka węgierka połówki bez pestek opakowanie 2-2,5kg - jędrne, oczyszczone śliwki bez śladów przebarwień, szkodników, zepsucia, pleśni. Owoce pozbawione pestek i szypułek, nieoblodzone. 20 kg 12 Borówka amerykańska opakowanie 2-2,5 kg, klasa I - Świeże, oczyszczone borówki amerykańskie bez śladów przebarwień, szkodników i zepsucia, nieoblodzone. 130 kg 13 Porzeczka czerwona bez szypułek opakowanie 2-2,5 kg, klasa I - Świeże, oczyszczone owoce porzeczki czerwonej bez śladów przebarwień, szkodników i zepsucia, nieoblodzone. 600 kg 14 Brukselka opakowanie 2-2,5 kg, klasa I - Świeża, oczyszczona brukselka o średnicy 16 - 26mm. Niełykowata, bez śladów przebarwień, szkodników, zepsucia. Nieoblodzona. 80 kg 15 Dynia kostka opakowanie 2-2,5 kg, klasa I - jędrna, oczyszczona dynia bez skóry pokrojona w kostkę 10x10mm+/- 2mm. Nieoblodzona, bez śladów przebarwień, szkodników, zepsucia, pleśni. 200 kg
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: JAJA ŚWIEŻE
Description: Jaja duże świeże klasa wagowa L – masa od 63 g do 73 g - 90000 szt.
Internal identifier: Część 6
Main classification (cpv): 03142500 Eggs
Lot: LOT-0007
Title: ZIEMNIAKI JADALNE
Description: 1 Ziemniaki jadalne o kalibrażu nie mniejszym niż 40 mm, zdrowe, czyste, suche, jedno-odmianowe, o kształcie typowym dla danej odmiany, dobrym smaku, bez śladów uszkodzeń mechanicznych i pleśni. Worki o masie max. 15kg 50000 kg 2 Ziemniaki wczesne jadalne o kalibrażu nie mniejszym niż 30mm, zdrowe, czyste, suche, jedno-odmianowe, o kształcie typowym dla danej odmiany, dobrym smaku, bez śladów uszkodzeń mechanicznych i pleśni. Worki o masie max. 15kg. Dostępne w okresie kwiecień – czerwiec. 5000 kg
Internal identifier: Część 7
Main classification (cpv): 03212100 Potatoes
Lot: LOT-0008
Title: ARTYKUŁY RÓŻNE
Description: 1 Ananas plastry puszka 565 g - (ananas plastry, woda, cukier, kwasek cytrynowy). 150 szt. 2 Bazylia suszona 10g – Opakowanie bez uszkodzeń, szkodników, czyste, suche. 50 szt. 3 Brzoskwinie połówki w lekkim syropie puszka 820g (brzoskwinie, woda, cukier, regulator kwasowości-kwas cytrynowy, przeciwutleniacze). 200 szt. 4 Budyń w proszku 40g, smak śmietankowy i waniliowy – (bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów, szkodliwych substancji pomocniczych, bez substancji słodzących). 500 szt. 5 Budyń w proszku 1 kg, smak śmietankowy i waniliowy – (bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów, szkodliwych substancji pomocniczych, bez substancji słodzących). 20 kg 6 Groch łuskany połówki, opakowanie max. 1 / 5 kg - (groch łuskany połówki, suchy, dobrej jakości, bez uszkodzeń, z nasion groszku zielonego. Bez dodatków i zanieczyszczeń, opakowanie bez uszkodzeń, szkodników, czyste, suche). 150 kg 7 Chrzan tarty bez konserwantów słoik 235g - (korzeń chrzanu min. 75%, cukier, cytryna, woda, olej rzepakowy, sól, kwas cytrynowy. Bez oleju palmowego, bez sztucznych barwników, aromatów, zagęstników). 60 szt. 8 Ciastka różne opak. max. 2 kg – pierniki, wafle przekładane, markizy, kruche z dżemem. Opakowanie bez uszkodzeń, czyste, suche 30 kg 9 Ciastka wielozbożowe 300g (6x50g) (zboża min. 70% [mąka pszenna 50,8%, zboża pełnoziarniste 20%], cukier, olej rzepakowy, substancja wypełniająca, składniki mineralne, mleko w proszku, substancje spulchniające, emulgatory, aromaty. Bez oleju palmowego i substancji słodzących za wyjątkiem cukru, bez sztucznych barwników) 1 000 szt. 10 Cukier biały drobnoziarnisty 1 kg - (w torebkach papierowych po 1 kg, otrzymany z buraków cukrowych. Opakowanie bez uszkodzeń, czyste, suche) 1 800 kg 11 Cukier puder 0,5 kg - (otrzymany z buraków cukrowych, suchy, sypki nie zbrylony, wolny od zapachów obcych, opakowanie bez uszkodzeń, czyste) 20 kg 12 Cukier wanilinowy opakowanie 16g -biały, drobnoziarnisty, bez zanieczyszczeń. Opakowanie bez uszkodzeń, szkodników, czyste, suche. 600 szt. 13 Cukier z naturalną wanilią opakowanie 12g – (cukier, wanilia naturalna min 6%. Bez zanieczyszczeń. Bez substancji słodzących za wyjątkiem cukru. Opakowanie bez uszkodzeń, szkodników, czyste, suche) 50 szt. 14 Curry, przyprawa w proszku bez soli, opakowanie 20g – bez substancji słodzących, sztucznych barwników, konserwantów i aromatów. Opakowanie bez uszkodzeń, szkodników, czyste, suche. 20 szt. 15 Cynamon mielony opakowanie 15g – opakowanie bez uszkodzeń, szkodników, czyste, suche 50 szt. 16 Czosnek suszony mielony opakowanie 20g – opakowanie bez uszkodzeń, szkodników, czyste, suche. 300 szt. 17 Ciecierzyca gotowana puszka 400g - (ciecierzyca, woda, sól, kwas cytrynowy. Bez innych dodatków, przeciwutleniaczy). 600 szt. 18 Dżem różne smaki, niskosłodzony 1 kg – truskawkowy, morelowy, czarna porzeczka, wiśniowy - (cukier, owoce, woda, substancja żelująca - pektyny, regulator kwasowości - kwas cytrynowy). 40 kg 19 Dżem różne smaki, niskosłodzony 25g - (owoce (35 - 40%), cukier max 40% w 100g produktu, woda, substancja żelująca - pektyny, substancja zagęszczająca, kwas cytrynowy, substancja konserwująca – sorbinian potasu). 25 000 szt. 20 Fasola sucha "Jaś karłowy" opakowanie do 5 kg. - (Opakowanie bez uszkodzeń, szkodników, czyste, suche) 200 kg 21 Fasola czerwona w zalewie, puszka 400g – (czerwona fasola, woda, sól. Masa netto po odsączeniu min. 200g, bez cukru i substancji słodzących, konserwantów, przeciwutleniaczy, bez innych dodatków) 80 szt. 22 Fasola szparagowa zielona cięta konserwowa, słoik 0,84l – (fasola szparagowa, woda, sól. Bez konserwantów, przeciwutleniaczy, innych dodatków) 80 szt. 23 Galaretka owocowa bez cukru 1kg, w proszku, różne smaki - (Żelatyna wieprzowa, kwas cytrynowy; aromat, barwniki naturalne: np. soku buraczanego, czarnej marchwi. Bez cukru i innych substancji słodzących, sztucznych barwników i aromatów). 250 kg. 24 Galaretka owocowa w proszku 75g, słodzona, różne smaki - (cukier, żelatyna, kwas cytrynowy, barwniki wyłącznie naturalne, aromat. Bez substancji słodzących za wyjątkiem cukru) 100 szt. 25 Goździki całe opakowanie 15g – (100% pączki kwiatowe goździkowca korzennego, bez dodatków i zanieczyszczeń, opakowanie bez uszkodzeń, szkodników, czyste, suche) 30 szt. 26 Groszek konserwowy sałatkowy puszka 400g - (Bez substancji słodzących, sztucznych barwników, aromatów) 400 szt. 27 Herbata ekspresowa w saszetkach, opakowanie 100 szt.- (100% czarna herbata, bez dodatków i zanieczyszczeń, pakowana w saszetki o masie 1,6 – 2g, opakowanie bez uszkodzeń, czyste, suche) 30 op. 28 Herbata czarna indyjska granulowana, opakowanie 100g - (100% czarna herbata, bez dodatków i zanieczyszczeń, opakowanie bez uszkodzeń, czyste, suche) 600 op. 29 Herbata owocowa w saszetkach 40g, opakowanie 20 saszetek, różne smaki – (owoce min. 60%, kwiat hibiskusa, aromat naturalny. Saszetki o masie 1,6 – 2g. Bez substancji słodzących, sztucznych barwników i aromatów). 150 op. 30 Herbata zielona liściasta opakowanie 100g - (100% suszone liście zielonej herbaty, bez dodatków i zanieczyszczeń, opakowanie bez uszkodzeń, czyste, suche) 15 op. 31 Herbatniki dla dzieci bez cukru mini, opakowanie 100g – (mąka pszenna, olej kokosowy. Bez cukru i słodzików, bez spulchniaczy, sztucznych barwników i aromatów.) 1 000 szt. 32 Kakao naturalne ciemne, opakowanie 100g - (kakao, regulator kwasowości). Bez dodatków i zanieczyszczeń, opakowanie bez uszkodzeń, czyste, suche) 150 szt. 33 Kasza gryczana prażona - (100% kasza gryczana prażona. Bez dodatków i zanieczyszczeń, opakowanie o masie 1 kg bez uszkodzeń, szkodników, czyste, suche. 250 kg Ze względu na ograniczoną liczbę znaków szczegółowy zakres zamówienia określono w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: MIĘSO, WĘDLINY DRÓB
Description: I. MIĘSO WIEPRZOWE: 1 Karkówka bez kości świeża - Odcinek szyjny półtuszy wieprzowej klasa I. Charakteryzująca się jasnoczerwoną barwą, elastycznym mięsem, prawidłowo wykrwawionym, bez przebarwień, uszkodzeń mechanicznych, śladów pleśni, oślizgłości i pozostałości kości 1000 kg 2 Schab bez kości świeży – Mięso z odcinka pomiędzy kością łopatkową a żebrami, po obu stronach kręgosłupa, klasa I. Maksymalna grubość tłuszczu zewnętrznego do 3 mm. Brak obecności białych przerostów, charakteryzująca się jasnoczerwoną barwą, elastycznym mięsem, prawidłowo wykrwawionym, bez przebarwień, uszkodzeń mechanicznych, śladów pleśni, oślizgłości i pozostałości kości 5000 kg 3 Szynka kulka bez kości świeża-Mięso wieprzowe od szynki z okolic tylnej nogi świni klasa I. Bez ścięgien i tkanki łącznej, charakteryzująca się jasnoczerwoną barwą, elastycznym mięsem, prawidłowo wykrwawionym, bez przebarwień, uszkodzeń mechanicznych, śladów pleśni, oślizgłości i pozostałości kości 1000 kg 4 Żeberka wieprzowe paski świeże – Mięso pochodzące z rozbioru młodych sztuk, klasa I. Pocięte na paski o długości 40 – 60 cm, szerokości 8-10 cm, grubości min. 5 cm. Czysta, niezakrwawiona, bez przekrwień, pomiażdżonych kości, bez oślizgłości. Wymaga się min. 70% mięsa 200 kg 5 Polędwiczka wieprzowa świeża - część tylnej półtuszy wieprzowej, długi, chudy, wąski mięsień, klasa I. Charakteryzująca się jasnoróżową barwą, elastycznym mięsem, bez zacieków, uszkodzeń mechanicznych, śladów pleśni, oślizgłości i pozostałości kości 500 kg II. MIĘSO WOŁOWE: 7 Wołowina zrazowa górna świeża - mięso ze środkowej i podogonowej części udźca wołowego klasa extra. Mięso czyste, bez uszkodzeń, błon ścięgnistych, zanieczyszczeń, odkostnione, o zwartej tkance mięśniowej. Barwa od jasnoczerwonej do ciemnoczerwonej. Bez uszkodzeń mechanicznych, śladów pleśni, oślizgłości 200 kg III WĘDLINY: 8 Szynka wieprzowa wędzona parzona, niemielona - Mięso wieprzowe od szynki min. 98%, przyprawy naturalne. Bez dodatku glutaminianu sodu, sztucznych barwników, wypełniaczy. Wędlina z całego kawałka mięsa bez skóry, kości, ścięgien i błon. Soczysta konsystencja bez wycieku, czysta i sucha powierzchnia, złocista barwa, smak i zapach zgodny z przyprawami. Pakowana próżniowo, z minimalną datą przydatności do spożycia 10 dni. 3200 kg 9 Schab wieprzowy pieczony w kawałku naturalny/ z ziołami/ z czosnkiem - Mięso wieprzowe ze schabu min. 96%. Różne warianty smakowe w zależności od dodanych ziół: naturalny, z ziołami (możliwy dodatek koperku, natki pietruszki, majeranku, bazylii, kminku, lubczyku), z czosnkiem. Bez dodatku glutaminianu sodu, sztucznych barwników, wypełniaczy. Wędlina z całego kawałka mięsa bez skóry, kości, ścięgien i błon. Konsystencja bez wycieku, powierzchnia sucha, smak i zapach zgodny z przyprawami. Pakowana próżniowo, z minimalną datą przydatności do spożycia 10 dni. 3500 kg 10 Kiełbasa śląska – mięso wieprzowe 80% +/-5%, średnio rozdrobniona, wędzona, parzona, bez składników szkodliwych 60 kg 11 Filet z indyka parzony biały - Mięso z piersi indyka min. 96%. Bez dodatku glutaminianu sodu, sztucznych barwników, wypełniaczy. Wędlina z całego kawałka mięsa bez skóry, kości, ścięgien i błon. Soczysta konsystencja bez wycieku, czysta i sucha powierzchnia, smak i zapach zgodny z przyprawami. Pakowana próżniowo, z minimalną datą przydatności do spożycia 10 dni 2800 kg 12 Szynka z fileta kurczaka – Mięso z piersi kurczaka min. 96%. Bez dodatku glutaminianu sodu, sztucznych barwników, wypełniaczy. Wędlina z fileta z piersi kurczaka bez skóry, kości, ścięgien i błon. Soczysta konsystencja bez wycieku, czysta i sucha powierzchnia, smak i zapach zgodny z przyprawami. Pakowana próżniowo, z minimalną datą przydatności do spożycia 10 dni. 3100 kg 13 Boczek wędzony parzony – bez składników szkodliwych, pakowany próżniowo, min. Termin przydatności 14 dni od dnia dostawy 100 kg 14 Smalec kostka 200g - bez składników szkodliwych, min. Data przydatności 14 dni od dnia dostawy 25 kg 15 Słonina surowa świeża 30 kg 16 Kaszanka gryczana/jęczmienna – pakowana w opakowania o masie max.1 kg 50 kg V DRÓB ŚWIEŻY 17 Kurczak świeży patroszony cały ze skórą - Bez obcych zanieczyszczeń, krwi, przebarwień czy nalotów. Mięso jędrne i sprężyste o bladoróżowej barwie. 300 kg 18 Noga z kurczaka ze skórą i kością świeże 250g -300g - część kurczaka obejmująca udko i podudzie (pałkę). Mięso jędrne i sprężyste bez obcych zanieczyszczeń, krwi, przebarwień czy nalotów. 4000 kg 19 Podudzia (pałki) z kurczaka ze skórą i kością świeże 120-150g – Mięso jędrne i sprężyste bez obcych zanieczyszczeń, krwi, przebarwień czy nalotów 600 kg 20 Udko (udziec) z kurczaka ze skórą i kością świeże 130-160g - Dolna, większa część nogi kurczaka. Mięso jędrne i sprężyste bez obcych zanieczyszczeń, krwi, przebarwień czy nalotów 1600 kg 21 Filet z piersi kurczaka bez skóry surowy, świeży - Mięsień piersiowy z kurczaka extra, pozbawiony skóry, kości i ścięgien. Mięso jasnoróżowe, bez przebarwień i ciemnych plam, jędrne i sprężyste. 4300 kg 22 Filet z piersi indyka bez skóry surowy, świeży - Mięsień piersiowy z indyka extra pozbawiony skóry, kości i chrząstek. Mięso powinno być świeże, pochodzące z produkcji krajowej. Na przekroju nie dopuszcza się nacieków krwi i substancji obcych. Powierzchnia czysta, wolna od widocznych obcych substancji, zabrudzeń i krwi. 700 kg 23 Wątróbka z kurczaka surowa - Produkt świeży, gatunku pierwszego, bez włókien, uszkodzeń mechanicznych, zanieczyszczeń i obcych zapachów. Dostępna w opakowaniach o wadze max. 2,5 kg. 150 kg 24 Porcje rosołowe z kurczaka świeże, niemrożone 4000 kg
Internal identifier: Część 9
Main classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
Lot: LOT-0010
Title: PIECZYWO
Description: 1 Chleb pszenno – żytni 0,5 kg krojony – zaw. mąki żytniej 720 min. 30%, mąka pszenna na zakwasie z dodatkiem drożdży, woda, cukier/miód naturalny, sól. Bez dodatku konserwantów, emulgatorów, barwników, oleju palmowego, bez dodatku środków słodzących za wyjątkiem cukru i miodu 30 000 szt. 2 Chleb razowy krojony 400g – wytwarzany z mąki żytniej razowej typu 2000 min. 65%, mąka żytnia 720, płatki żytnie, sól, naturalny zakwas żytni, cukier/miód naturalny. Bez dodatku konserwantów, emulgatorów, barwników, oleju palmowego, bez dodatku środków słodzących za wyjątkiem cukru i miodu 21 000 szt. 3 Bułka zwykła pszenna wrocławska 80g – mąka pszenna typ 550, drożdże, cukier, sól, dodatek oleju. Bez dodatku konserwantów, emulgatorów, barwników, oleju palmowego, bez dodatku środków słodzących za wyjątkiem cukru i miodu 15 000 szt. 4 Bułka drożdżowa słodka 80g- wsad z twarogiem, dżemem, owocami, makiem. Mąka pszenna, cukier, sól, jaja, drożdże, mleko, masło lub olej rzepakowy. Bez dodatku konserwantów, zagęstników, emulgatorów, oleju palmowego. Nie z gotowych mieszanek , bez dodatku środków słodzących za wyjątkiem cukru i miodu. 6 000 szt. 5 Ciasto drożdżowe z kruszonką niskosłodzone. (mąka pszenna, woda, cukier, masło lub olej rzepakowy, kwas cytrynowy, jaja, drożdże, kwas askorbinowy Bez sztucznych barwników i aromatów, oleju palmowego, bez dodatku środków słodzących za wyjątkiem cukru i miodu. 200 kg 6 Ciasto drożdżowe z kruszonką i owocami niskosłodzone (mąka pszenna, woda, cukier, masło lub olej rzepakowy, kwas cytrynowy, jaja, drożdże, kwas askorbinowy, owoce sezonowe) bez sztucznych barwników , aromatów i oleju palmowego, bez dodatku zagęstników, emulgatorów. Nie z gotowych mieszanek, bez dodatku środków słodzących za wyjątkiem cukru i miodu. 200 kg 7 Babka piaskowa / cytrynowa 400g – mąka pszenna, mąka ziemniaczana, olej rzepakowy, cukier, jaja, środek spulchniający, cytryna .Bez sztucznych barwników i aromatów, zagęstników, emulgatorów, oleju palmowego. Nie z gotowych mieszanek i półproduktów, bez dodatku środków słodzących za wyjątkiem cukru i miodu. 80 szt. 8 Jagodzianka lub pączek 80g- (mąka pszenna, cukier, sól, jaja, drożdże, mleko, masło lub olej rzepakowy. Wsad bez dodatku konserwantów, zagęstników, emulgatorów, oleju palmowego. Nie z gotowych mieszanek , bez dodatku środków słodzących za wyjątkiem cukru i miodu 1 000 szt. 9 Bułka tarta 0,5kg z bułki lub pieczywa pszennego, wysuszonego i zmielonego. 400 kg 10 Bułka razowa z ziarnami 90g (z mąki pszennej typu 1850 z dodatkiem mąki pszennej typu 750-850, drożdże, cukier, sól, dodatek oleju, kilka rodzajów ziaren. Bez dodatku konserwantów, emulgatorów, oleju palmowego, barwników, bez dodatku środków słodzących za wyjątkiem cukru i miodu. 3 000 szt. 11 Bułka grahamka 90g(mąka pszenna graham min. 60%, woda, drożdże, sól, mąka pszenna, olej rzepakowy, cukier, kwas askorbinowy, serwatka. Bez dodatku emulgatorów, barwników, oleju palmowego, bez dodatku środków słodzących za wyjątkiem cukru i miodu 1 000 szt. 12 Precel pszenny z makiem 80-100g (mąka pszenna , woda, olej rzepakowy, drożdże, cukier, sól, zakwas pszenny, kwas askorbinowy, mak, sezam lub siemię lniane. Bez dodatku emulgatorów, barwników, oleju palmowego, bez dodatku środków słodzących za wyjątkiem cukru i miodu 10 000 szt.
Internal identifier: Część 10
Main classification (cpv): 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
Lot: LOT-0011
Title: RYBY ŚWIEŻE, MROŻONE, WĘDZONE, SOLONE ORAZ KONSERWY RYBNE
Description: 1 Filet z dorsza atlantyckiego mrożony kl. I - dozwolone następujące gatunki: dorsz atlantycki, dorsz zimowy, plamiak. Bez skóry, bez glazury, ości, bez skrzeli i płetw z czystym jasnobiałym mięsem, pakowany w tafle o masie max. 8kg. Waga pojedynczego fileta 150 – 170g. . Bez obcych posmaków i zapachów świadczących o nieświeżości. 1100 kg 2 Filet z miruny ze skórą mrożony kl.I – bez glazury bez ości, bez skrzeli i płetw, z czystym, jasnobiałym mięsem, pakowany w tafle o masie max. 8kg. Waga pojedynczego fileta 120 – 170g. Bez obcych posmaków i zapachów świadczących o nieświeżości. 600 kg 3 Filet z miruny bez skóry mrożony kl.I – bez glazury bez ości, bez skrzeli i płetw, z czystym, jasnobiałym mięsem, pakowany w tafle o masie max. 8kg. Waga pojedynczego fileta 120 – 170g. Bez obcych posmaków i zapachów świadczących o nieświeżości. 600 kg 4 Tuńczyk w kawałkach oleju roślinnym lub sosie własnym puszka 170g – duże kawałki tuńczyka w oleju roślinnym (słonecznikowym, rzepakowym lub oliwie z oliwek) lub sosie własnym z dodatkiem wody i soli. Bez innych dodatków Produkt sterylizowany, bez obcych posmaków zapachów świadczących o nieświeżości. Procentowy udział ryby min. 70%. 1300 szt. 5 Śledziowe filety lekko solony a'la matias Premium A4 – solone filety ze śledzia atlantyckiego, w wiaderku o masie max. 4 kg, pozbawione skóry i ości, przeznaczone do bezpośredniego spożycia. Bez obcych posmaków i zapachów świadczących o nieświeżości. Minimalna masa fileta: 100g. Procentowy udział ryby min. 80%. 200 kg 6 Łosoś atlantycki świeży filet – łosoś atlantycki hodowlany (Salmo Salar), płat bez skóry i ości, o intensywnym, różowo – pomarańczowym kolorze mięsa i błyszczącej, nie matowej, lekko śliskiej, ale nie lepkiej powierzchni. Z podanym terminem ważności na opakowaniu. Mięso jędrne, sprężyste, po naciśnięciu wracające do pierwotnego kształtu, bez obcego posmaku i zapachu świadczącego o nieświeżości, bez plam, zanieczyszczeń, uszkodzeń mechanicznych 500 kg 7 Makrela wędzona na gorąco kl. I - tuszki o wadze 200 - 350g, w opakowaniu z folii PE lub kartonie, szczelnie zamknięte, nieuszkodzone, zawierające datę produkcji i termin ważności. Produkt musi być świeży, wolny od zanieczyszczeń, zapleśnień, uszkodzeń mechanicznych i obecności szkodników, bez obcych posmaków i zapachów świadczących o nieświeżości 260 kg 8 Pstrąg tęczowy wędzony na gorąco kl. I - tuszki o wadze 250 - 500g, w opakowaniu z folii PE lub kartonie, szczelnie zamknięte, nieuszkodzone, zawierające datę produkcji i termin ważności. Produkt musi być świeży, wolny od zanieczyszczeń, zapleśnień, uszkodzeń mechanicznych i obecności szkodników, bez obcych posmaków i zapachów świadczących o nieświeżości 100 kg
Internal identifier: Część 11
Main classification (cpv): 03311000 Fish