See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: SAMONOSILNI KABELSKI SNOP (SKS) TER OBESNI IN SPOJNI MATERIAL
Description: Naročilo je razdeljeno na 4 sklope, in sicer: SKLOP 1: SKS VODNIKI do 1 kV SKLOP 2: OBESNI PRIBOR za SKS VODNIKE do 1 kV SKLOP 3: SPOJNI MATERIAL za SKS VODNIKE do 1 kV SKLOP 4: STALNI KRATKOSTIČNI SPOJNI ELEMENT ZA SKS VODNIKE DO 1 kV
Internal identifier: JN-80449
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31321210 Low-voltage cable
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: SKS VODNIKI do 1 kV
Description: SKS VODNIKI do 1 kV
Internal identifier: 586051
Lot: LOT-0002
Title: OBESNI PRIBOR za SKS VODNIKE do 1 kV
Description: OBESNI PRIBOR za SKS VODNIKE do 1 kV
Internal identifier: 586052
Lot: LOT-0003
Title: SPOJNI MATERIAL za SKS VODNIKE do 1 kV
Description: SPOJNI MATERIAL za SKS VODNIKE do 1 kV
Internal identifier: 586053
Lot: LOT-0004
Title: STALNI KRATKOSTIČNI SPOJNI ELEMENT ZA SKS VODNIKE DO 1 kV
Description: STALNI KRATKOSTIČNI SPOJNI ELEMENT ZA SKS VODNIKE DO 1 kV
Internal identifier: 586054