732256-2026 - Competition
Bulgaria – Computer-related equipment – Доставка и гаранционен сервиз на компютърна и периферна техника за нуждите на ИМЕХ-БАН и изпълняването от него проекти по три обособени позиции
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка и гаранционен сервиз на компютърна и периферна техника за нуждите на ИМЕХ-БАН и изпълняването от него проекти по три обособени позиции
Description: Доставка и гаранционен сервиз на компютърна и периферна техника за нуждите на ИМЕХ-БАН и изпълняването от него проекти по три обособени позиции ​​​​​​​
Internal identifier: 614426
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30230000 Computer-related equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Доставка и гаранционен сервиз на преносими компютри
Description: Доставка и гаранционен сервиз на преносими компютри подробно описани в техническата спецификация
Internal identifier: 614599
Main classification (cpv): 30213100 Portable computers
Lot: LOT-0002
Title: Доставка и гаранционен сервиз на монитори и настолни компютри
Description: Доставка и гаранционен сервиз на монитори и настолни компютри, подробно описани в техническата спецификация
Internal identifier: 614621
Main classification (cpv): 30213300 Desktop computer
Lot: LOT-0003
Title: Доставка и гаранционен сервиз на допълнителен хардуер
Description: Доставка и гаранционен сервиз на допълнителен хардуер, подробно описани в техническата спецификация
Internal identifier: 614743
Main classification (cpv): 30000000 Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages