2. Procedure
Procedure
Title: Machinaal groenonderhoud Maashorst
Description: De gemeente Maashorst wil met het machinaal groenonderhoud bijdragen aan het op peil houden van de kwaliteit van de leefomgeving. Goed onderhouden gazons, grasvelden en hagen dragen bij aan een verzorgde, functionele en aantrekkelijke openbare ruimte.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77314000 Grounds maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Machinaal groenonderhoud Perceel 5 Maashorst
Description: Perceel 5: machinaal groenonderhoud in de bebouwde kom van Uden, overeenkomstig RAW-bestek 69267-2026.
Lot: LOT-0002
Title: Machinaal groenonderhoud perceel 6 Maashorst
Description: Perceel 6: machinaal groenonderhoud in de kernen Schaijk, Reek en Zeeland, inclusief hagen in het buitengebied van deze kernen, overeenkomstig RAW-bestek 69274-2026