2. Procedure
Procedure
Title: Project Groot Onderhoud Verkeersregelinstallaties (VRI's)
Description: Project Groot Onderhoud VRI's met 1. een RAW-raamovereenkomst en 2. Prestatieovereenkomst Meerjarig onderhoud Provincie Noord-Holland. Duurzaamheid is één van de BPKV criteria, namelijk een duurzaamheidsplan met een maximale fictieve korting van 1,3 miljoen euro. Dit gunningscriterium zal voor 20% meewegen aan de totale fictieve korting. Geraamde waarde 15-16 miljoen euro exclusief btw. Maximale waarde 25 miljoen euro exclusief btw.
Internal identifier: 2397036
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45316212 Installation of traffic lights
Additional classification (cpv): 50232200 Traffic-signal maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Project groot onderhoud VRI's met 1. een RAW-raamovereenkomst en 2. Prestatieovereenkomst Provincie Noord-Holland 15-16 miljoen euro exclusief btw
Internal identifier: 1