732408-2026 - Competition
Poland – Ambulances – Dostawa ambulansu drogowego typu C wraz z wyposażeniem medycznym
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa ambulansu drogowego typu C wraz z wyposażeniem medycznym
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla Stacji Pogotowia Ratunkowego w Słupsku ambulansu drogowego typu C wraz z wyposażeniem medycznym. Wyposażenie w sprzęt medyczny obejmuje dostawę ambulansu wyposażonego w : 1) Nosze transportowe elektryczne, 2) Krzesełko z napędem elektrycznym, 3) Defibrylator, 4) Urządzenie do kompresji klatki piersiowej, 5) Respirator 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w części III SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Konieczność skrócenia terminu składania ofert wynika z pilnej potrzeby udzielenia zamówienia, związanej z otrzymaniem przez Zamawiającego dotacji celowej ze środków publicznych oraz obowiązkiem jej terminowego wykorzystania i rozliczenia. Skrócenie terminu składania ofert do 15 dni pozwoli na wcześniejsze zakończenie etapu składania ofert i podjęcie dalszych czynności w postępowaniu, zwiększając możliwość terminowego udzielenia zamówienia i jego realizacji zgodnie z przyjętym harmonogramem finansowania. Niedotrzymanie terminów wynikających z umowy dotacyjnej może skutkować brakiem możliwości rozliczenia części lub całości przyznanych środków, a w konsekwencji koniecznością ich zwrotu lub utratą możliwości sfinansowania zadania ze środków dotacji.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114121 Ambulances
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji