732468-2026 - Competition
Netherlands – Research services – Ecologische onderzoeken
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Ecologische onderzoeken
Description: De opdracht betreft een inventarisatie van jaarrond beschermde soorten binnen de gemeente Almere. De gemeente sluit hiervoor één overeenkomst met één opdrachtnemer. De kern van de opdracht bestaat uit het periodiek en gebiedsdekkend inventariseren en monitoren van wettelijk beschermde planten- en diersoorten, waaronder vogelsoorten met jaarrond beschermde nestplaatsen. Het doel hiervan is om actueel inzicht te verkrijgen en te behouden in de aanwezigheid, verspreiding en, voor zover relevant, de leefgebieden en verblijfplaatsen van beschermde soorten binnen Almere. Zie aanbestedingsstukken.
Internal identifier: IA2026.02.01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 73110000 Research services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De overeenkomst treedt in werking op 5 februari 2027 en heeft een initiële looptijd van drie jaar, tot en met 4 februari 2030. De gemeente heeft vervolgens de mogelijkheid de overeenkomst eenmaal met drie jaar te verlengen, tot uiterlijk 4 februari 2033. De maximale looptijd van de overeenkomst bedraagt daarmee zes jaar.