See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Echipament dedicat stiintei suprafetei - R-PODID
Description: „ Echipament dedicat stiintei suprafetei” - in cantitatile si cu specificatiile tehnice minime solicitate in caietul de sarcini. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 48467613_ PAAP_R-PODID_2024_1
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: „Echipament dedicat stiintei suprafetei” - in cantitatile si cu specificatiile tehnice minime solicitate in caietul de sarcini.
Internal identifier: 1