732524-2026 - Competition
Bulgaria – Personal computers – "Избор на изпълнител за извършване на дигитализация на фондовете на „РИМ „Д-р Симеон Табаков“ и ХГ „Димитър Добрович“, гр. Сливен"
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: "Избор на изпълнител за извършване на дигитализация на фондовете на „РИМ „Д-р Симеон Табаков“ и ХГ „Димитър Добрович“, гр. Сливен"
Description: Избор на изпълнител за извършване на дигитализация на фондовете на „РИМ „Д-р Симеон Табаков“ и ХГ „Димитър Добрович“, гр. Сливен, като при изпълнението предмета на поръчката следва да бъде съблюдавано: Доставеното оборудване трябва да бъде оригинално (продукт на производителя на съответната предложена марка), фабрично ново, в оригинална опаковка, да бъде придружено от инструкции за експлоатация на български език. Доставеното оборудване трябва да бъде окомплектовано с всички необходими силови, интерфейсни и други кабели и адаптери, необходими за нормална работа. Захранването и накрайниците на силовите кабели да са предвидени за експлоатация в Република България. Избраният за изпълнител следва да достави и монтира/инсталира оборудването и софтуера на мястото за монтаж на следните адреси: Регионален исторически музей "Д-р Симеон Табаков" гр. Сливен, бул. „Цар Освободител” 18. Художествена галерия "Димитър Добрович" – гр. Сливен, бул. "Цар Освободител" 13. Задачите и дейностите по настоящата обществена поръчка са описани подробно в Техническата спецификация към настоящата поръчка. ​​​​​​​
Internal identifier: 601561
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213000 Personal computers
5. Lot
Lot: LOT-0001