732533-2026 - Competition
Lithuania – Refuse disposal and treatment – 32169 Gelžbetoninių pabėgių, gelžbetonio ir su juo susijusių gaminių utilizavimo paslaugos
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: 32169 Gelžbetoninių pabėgių, gelžbetonio ir su juo susijusių gaminių utilizavimo paslaugos
Description: UAB LTG kompetencijų centras vykdo pirkimą 32169 Gelžbetoninių pabėgių, gelžbetonio ir su juo susijusių gaminių utilizavimo paslaugos, skirtą UAB Geležinkelio tiesimo centras naudai. Išsami pirkimo informacija pateikiama pirkimo dokumentuose.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0