2. Procedure
Procedure
Title: Machinaal reinigen verhardingen Maashorst
Description: De opdracht betreft het planmatig en niet-chemisch reinigen van verhardingen in de openbare ruimte van de gemeente Maashorst. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het beheersen van onkruid op tegel-, klinker- en halfverhardingen en in goten en randstroken, het beheersen van veegvuil en natuurlijk afval, het registreren en aanleveren van areaalmutaties in GISIB, het opstellen en uitvoeren van een ecologisch werkprotocol, het treffen van verkeersmaatregelen en de inzet van veeg- en borstelmachines voor aanvullende werkzaamheden. De werkzaamheden worden uitgevoerd overeenkomstig de behorende RAW-bestekken en de daarin opgenomen kwaliteitsniveaus, hoeveelheden, reactietijden en uitvoeringsvoorwaarden. De opdracht is onderverdeeld in twee percelen. Een inschrijver kan naar eigen keuze inschrijven op één perceel of op beide percelen. De inschrijvingen worden per perceel afzonderlijk beoordeeld en de opdracht wordt per perceel afzonderlijk gegund. - Perceel 5: machinaal reinigen van verhardingen in de bebouwde kom van Uden (oost), overeenkomstig RAW-bestek 69272-2026. - Perceel 6: machinaal reinigen van verhardingen in de bebouwde kommen van Schaijk, Reek en Zeeland, overeenkomstig RAW-bestek 69276-2026. Per perceel wordt één overeenkomst gesloten met één opdrachtnemer. Iedere overeenkomst wordt aangegaan voor een initiële looptijd van drie jaar, van 1 januari 2027 tot en met 31 de-cember 2029. De overeenkomst kan vervolgens drie keer, met wederzijds akkoord, worden ver-lengd met telkens één jaar. De maximale looptijd bedraagt daarmee zes jaar en eindigt uiterlijk op 31 december 2032.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90610000 Street-cleaning and sweeping services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Machinaal reinigen verhardingen Perceel 5
Description: - Perceel 5: machinaal reinigen van verhardingen in de bebouwde kom van Uden (oost), overeenkomstig RAW-bestek 69272-2026.
Lot: LOT-0002
Title: Machinaal reinigen verhardingen Perceel 6 Maashorst
Description: machinaal reinigen van verhardingen in de bebouwde kommen van Schaijk, Reek en Zeeland, overeenkomstig RAW-bestek 69276-2026