2. Procedure
Procedure
Title: Architect Nieuwbouw gespecialiseerd onderwijs Middelharnis
Description: Het sluiten van een overeenkomst met één opdrachtnemer voor de architectonische, constructieve en bouwkundige ontwerpwerkzaamheden ten behoeve van het project nieuwbouw Gespecialiseerd onderwijs Middelharnis. Zie aanbestedingsdocumenten
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Additional classification (cpv): 71328000 Verification of load-bearing structure design services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1