732897-2022 - ResultRomania-București: Software support services
Contract award notice – utilities
Services
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Servicii de mentenanta si servicii asociate aplicatiei Service Suite
II.1.2.
Main CPV code
72261000 Software support services
II.1.4.
Short description
• Reinnoirea serviciilor de mentenanta si suport aferente licentelor software pentru aplicatia informatica Service Suite aflata in exploatarea entitatii contractante, pentru o perioada de 36 de luni calendaristice,
• Servicii de suport si mentenanta corectiva, preventiva si evolutiva pentru aplicatia Service Suite, versiunea curenta cat si versiunea post upgrade functional si tehnic.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
• Servicii de suport si mentenanta corectiva, preventiva si evolutiva pentru aplicatia Service Suite,
versiunea curenta cat si versiunea post upgrade functional si tehnic.