733022-2026 - Competition
Romania – Pharmaceutical products – Acord cadru de furnizare medicamente 24 luni
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Acord cadru de furnizare medicamente 24 luni
Description: achizitie publica de medicamente pentru o perioada de 2 ani Nota: Termenul limită până la care se pot solicita clarificări de către operatorii economici interesați de accesul la procedura de atribuire: inainte de data limita de depunere a ofertelor – 18 zile.Termenul în care autoritatea contractantă va răspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare: pana in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: PAAP1109946
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Aceclofenacum 100 mg
Description: cantit min=3.000 cp cantit max=72.000 cp
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Acenocumarolum 2 mg
Description: cantit min=300 cp cantit max=7.200 cp
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Acidum tranexamicum 100 mg/ml x 10ml
Description: cantit min=400 f cantit max=9.600 f
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Acidum tranexamicum 100 mg/ml x 5 ml
Description: cantit min=400 fl cantit max=9.600 fl
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Acetazolamidum 250 mg
Description: cantit min=200 cp cantit max=4.800 cp
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Acetylcysteinum 200mg
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Acetylcysteinum 300mg/3ml
Description: cantit min=5.000 f cantit max=120.000 f
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Aciclovirum 250mg pulbere pt.solutie perfuzabila
Description: cantit min=100 fl cantit max=2.400 fl
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Aciclovirum 400mg
Description: cantit min=400 cp cantit max=9.600 cp
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Aciclovirum 50mg/g x 15 g
Description: cantit min=10 tub canti max=240 tub
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Acidum acetisalicilicum 100mg
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Acidum ascorbicum 150mg/ml x 5ml
Description: cantit min=1.500 f cantit max=36.000 f
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Acidum ascorbicum 100mg/ml x5ml
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Acidum gadotericum 0.5mmoli/ml x20ml
Description: cantit min=30 fl cantit max=720 fl
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: Acidum gadotericum 0.5mmoli/ml x15ml
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: Acidum alfa-lipoicum 600mg/50ml
Description: cantit min=300 fl cantit max=7.200 fl
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: Acidum alfa-lipoicum 600mg/24ml
Description: cantit min=600 fl cantit max=14.400 fl
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: Acidum folicum 5mg
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: Acidum gadobenicum 529mg/ml x 20ml
Description: cantit min=20 fl cantit max=480 fl
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: Acidum hipoclorosum 0.016% - Dermosept spray 250 ml
Description: cantit min=200 fl cantit max=4.800 fl
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: Acidum hipoclorosum 0.016% - Dermosept spray 1000 ml
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: Acidum hipoclorosum 0.016% - Dermosept hydrogel spray 250 ml
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: Acidum valproicum + saruri 500 mg
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: Acidum ursodeoxycholicum 250 mg
Description: cantit min=2.000 cp cantit max=48.000 cp
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: Adenosinum 10mg/2ml
Description: cantit min=45 f cantit max=1.080 f
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: Albuminum humanum 20% x 50ml
Description: cantit min=1.000 fl cantit max=24.000 fl
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: Albuminum humanum 20% x100ml
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: Allopurinolum 100 mg
Description: cantit min=100 cp cantit max=2.400 cp
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: Alprazolamum 0,5 mg
Description: cantit min=6.000 cp cantit max=144.000 cp
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: Alprostadilum 20 mcg/5 ml pulbere pt.solutie perfuzabila
Description: cantit min=500 f cantit max=12.000 f
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Title: Alprostadilum 500mcg
Description: cantit min=50 f cantit max=1.200 f
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: Alteplasum 50mg
Description: cantit min=50 fl canti max=1.200 fl
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: Amikacinum 500mg/2ml
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: Aminophylinum 24 mg/ml x 10ml
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Title: Aminophylinum 100 mg
Description: cantit min=2.500 cp cantit max=60.000 cp
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Title: Amiodaronum 50mg/ml x 3ml
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0037
Title: Amiodaronum 200mg
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0038
Title: Amlodipinum 5mg
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0039
Title: Amoxicilinum +acidum clavulanicum 875mg/125mg
Description: cantit min=700 cp cantit max=16.800 cp
Internal identifier: 39
Lot: LOT-0040
Title: Amoxicillinum 500mg
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0041
Title: Ampicilinum 500mg
Description: cantit min=1.000 cp cantit max=24.000 cp
Internal identifier: 41
Lot: LOT-0042
Title: Ampicilinum pulb.sol.inj. 1000mg
Description: cantit min=2.000 fl cantit max=48.000 fl
Internal identifier: 42
Lot: LOT-0043
Title: Ampicillinum + sulbactam pulb.pt.sol.inj/perf/im iv 1000mg/500mg
Description: cantit min=500 fl cantit max=12.000 fl
Internal identifier: 43
Lot: LOT-0044
Title: Andexanet alfa 200 mg
Description: cantit min=2 fl cantit max=48 fl
Internal identifier: 44
Lot: LOT-0045
Title: Apixabanum 2,5mg
Description: cantit min=900 cp cantit max=21.600 cp
Internal identifier: 45
Lot: LOT-0046
Title: Apixabanum 5mg
Internal identifier: 46
Lot: LOT-0047
Title: Apomorfinum 10mg/ml x 3ml
Description: cantit min=10 pen cantit max=240 pen
Internal identifier: 47
Lot: LOT-0048
Title: Atorvastatinum 40mg
Description: cantit min=4.000 cp cantit max=96.000 cp
Internal identifier: 48
Lot: LOT-0049
Title: Atracurium 10 mg/ml x 5ml
Internal identifier: 49
Lot: LOT-0050
Title: Atropini sulfas 1mg/ml
Description: cantit min=1.000 f cantit max=24.000 f
Internal identifier: 50
Lot: LOT-0051
Title: Azithromycinum 15mg/g, pic.oft.
Description: cantit min=20 pic.oft. cantit max=480 pic.oft.
Internal identifier: 51
Lot: LOT-0052
Title: Azithromycinum 500mg pulb pt sol inj/perf
Internal identifier: 52
Lot: LOT-0053
Title: Azithromycinum 500mg
Description: cantit min=30 cp cantit max=720 cp
Internal identifier: 53
Lot: LOT-0054
Title: Benzilpenicilinum sodica 1000000 ui
Internal identifier: 54
Lot: LOT-0055
Title: Betahistinum 24 mg
Description: cantit min=600 cp cantit max=14.400 cp
Internal identifier: 55
Lot: LOT-0056
Title: Bilastinum 20mg
Internal identifier: 56
Lot: LOT-0057
Title: Bisacodilum 5mg
Internal identifier: 57
Lot: LOT-0058
Title: Bisoprololum 5mg
Internal identifier: 58
Lot: LOT-0059
Title: Brivaracetanum 10mg/ml x 5 ml
Description: cantit min=30 f cantit max=720 f
Internal identifier: 59
Lot: LOT-0060
Title: Bupivacainum spinal heavy 5mg/ml x 4ml
Description: cantit min=700 f cantit max=16.800 f
Internal identifier: 60
Lot: LOT-0061
Title: Burete hemostatic gelatin sterila 80x50x10 mm
Description: cantit min=250 buc cantit max=6.000 buc
Internal identifier: 61
Lot: LOT-0062
Title: Cafeinum citrat 20mg/ml x1ml
Internal identifier: 62
Lot: LOT-0063
Title: Calcii gluconas 94 mg/ml x10ml
Description: cantit min=2.500 f cantit max=60.000 f
Internal identifier: 63
Lot: LOT-0064
Title: Candesartanum cilexetil 16mg
Internal identifier: 64
Lot: LOT-0065
Title: Captoprilum 25mg
Internal identifier: 65
Lot: LOT-0066
Title: Carbamazepinum 150 mg
Internal identifier: 66
Lot: LOT-0067
Title: Carbamazepinum 200 m
Description: cantit min=1.500 cp cantit max=36.000 cp
Internal identifier: 67
Lot: LOT-0068
Title: Carbamazepinum 300 mg
Internal identifier: 68
Lot: LOT-0069
Title: Carbazochromi salicylas 0,3mg/ml x5ml
Description: cantit min=3.000 f cantit max=72.000 f
Internal identifier: 69
Lot: LOT-0070
Title: Carbetocinum 10mcg/ml x 1ml
Internal identifier: 70
Lot: LOT-0071
Title: Carvedilolum 6,25mg
Internal identifier: 71
Lot: LOT-0072
Title: Caspofunginum 50 mg pulb pt sol inj/perf
Description: cantit min=50 fl cantit max=1.200 fl
Internal identifier: 72
Lot: LOT-0073
Title: Caspofunginum 70 mg pulb pt sol inj/perf
Internal identifier: 73
Lot: LOT-0074
Title: Cefazolinum pulb pt sol inj/perf 1000mg
Internal identifier: 74
Lot: LOT-0075
Title: Cefepimum pulb pt sol inj/perf 1000mg
Internal identifier: 75
Lot: LOT-0076
Title: Cefiderocolum pulb pt sol inj/perf 1000mg
Description: cantit min=40 fl cantit max=960 fl
Internal identifier: 76
Lot: LOT-0077
Title: Cefiximum 200mg
Internal identifier: 77
Lot: LOT-0078
Title: Cefiximum 400mg
Internal identifier: 78
Lot: LOT-0079
Title: Cefotaximum 1000 mg pulb pt sol inj/perf
Internal identifier: 79
Lot: LOT-0080
Title: Ceftarolinum fosmil 600 mg pulb.sol.inj.
Internal identifier: 80
Lot: LOT-0081
Title: Ceftazidinum pulb pt sol inj 1000mg
Internal identifier: 81
Lot: LOT-0082
Title: Ceftriaxonum pulb.sol.inj. 1000mg
Description: cantit min=8.000 fl cantit max=192.000 fl
Internal identifier: 82
Lot: LOT-0083
Title: Cefuroximum 50 mg pulb.sol.inj
Internal identifier: 83
Lot: LOT-0084
Title: Cefuroximum 500 mg
Internal identifier: 84
Lot: LOT-0085
Title: Combinatii:Cinarizina + Dimenhidrinat 20/40 mg
Internal identifier: 85
Lot: LOT-0086
Title: Ciprofloxacinum 500mg
Internal identifier: 86
Lot: LOT-0087
Title: Ciprofloxacinum conc pt sol perf 100mg/10ml
Description: cantit min=2.000 f cantit max=48.000 f
Internal identifier: 87
Lot: LOT-0088
Title: Clarithromycinum 500mg
Internal identifier: 88
Lot: LOT-0089
Title: Clindamycinum 300mg/2ml
Description: cantit min=600 f cantit max=14.400 f
Internal identifier: 89
Lot: LOT-0090
Title: Clindamycinum 600 mg
Internal identifier: 90
Lot: LOT-0091
Title: Clismalax 5% x 133ml sau echivalent
Internal identifier: 91
Lot: LOT-0092
Title: Clarithromycinum 500mg inj
Internal identifier: 92
Lot: LOT-0093
Title: Clobetasolum 0.5mg/g x 20 g
Description: cantit min=10 tub cantit max=240 tub
Internal identifier: 93
Lot: LOT-0094
Title: Clopidogrelum 75mg
Internal identifier: 94
Lot: LOT-0095
Title: Clorfeniraminum 4mg
Internal identifier: 95
Lot: LOT-0096
Title: Combinatii:(Procaini hydrochloridum) 100 mg/5ml
Description: cantit min=100 f cantit max=2.400 f
Internal identifier: 96
Lot: LOT-0097
Title: Clotrimazolum 10mg/g x 50g
Internal identifier: 97
Lot: LOT-0098
Title: Codeinum fosfat 15mg
Description: cantit min=500 cp cantit max=12.000 cp
Internal identifier: 98
Lot: LOT-0099
Title: Colecalciferolum 1000 UI
Internal identifier: 99
Lot: LOT-0100
Title: Colistinum pulb.sol.inj. 1.000.000ui
Description: cantit min=1.500 fl cantit max=36.000 fl
Internal identifier: 100
Lot: LOT-0101
Title: Combinatii - Acid D,L-asparctic 0,25 g + piridoxina 0,125g x10ml /Aspatofort
Description: cantit min=6.000 f cantit max=144.000 f
Internal identifier: 101
Lot: LOT-0102
Title: Combinatii : Inulina 321 mg + Amestec de tulpini bacteriene 7 mld - SYNERGIZE-YOUR-GUT
Description: cantit min=10.000 cp cantit max=240.000 cp
Internal identifier: 102
Lot: LOT-0103
Title: Combinatii : Amestec de tulpini bacteriene 10 mld UFC / 65.66 mg/capsula- HEPIFLOR
Internal identifier: 103
Lot: LOT-0104
Title: Combinatii:Lactoacillus acidophilus W55, L. acidophilus W37, L. paracasei W72, L. rhamnosus W71, Enterococcus faecium W54, Lactobacillus salivarius W24, Lactobacillus pantarum W62, Bifidobacterium bifidum W23 Bifidobacterium lactis W18, Bifidobacterium
Description: cantit min=1.000 plic cantit max=24.000 plic
Internal identifier: 104
Lot: LOT-0105
Title: Combinatii:Bifidobacterium longum, Lactobacillus rhamnosus 1.5 miliarde,Fructooligozaharide (FOS) 45 mg - Bonflor
Internal identifier: 105
Lot: LOT-0106
Title: Combinatii : Factori de coagulare 500 UI
Description: cantit min=10 fl cantit max=240 fl
Internal identifier: 106
Lot: LOT-0107
Title: Combinatii : Nidoflor x 15 g
Description: cantit min=20 tub cantit max=480 tub
Internal identifier: 107
Lot: LOT-0108
Title: Combinatii : Xanternet gel oft. x 0,4ml
Internal identifier: 108
Lot: LOT-0109
Title: Combinatii : Aspacardin 39mg/12mg
Internal identifier: 109
Lot: LOT-0110
Title: Combinatii: Alle gel 50g sau echivalent
Description: cantit min=150 tub cantit max=3.600 tub
Internal identifier: 110
Lot: LOT-0111
Title: Combinatii: Alle gel 100g sau echivalent
Description: cantit min=50 tub cantit max=1.200 tub
Internal identifier: 111
Lot: LOT-0112
Title: Combinatii: Aminoacizi tip hepa 8% x 500ml sau echivalent
Internal identifier: 112
Lot: LOT-0113
Title: Combinatii: Lecitina din soia 900 mg + fosfatidilcolina 270 mg + extract de Silybum marianum cu 80 % silimarina si 30% silibina 125mg +ulei extravirgin de masline 275 mg - Guard Your Liver
Internal identifier: 113
Lot: LOT-0114
Title: Combinatii: Bisglicinat feros, acid folic, ciancobalamina - HAPPYFERRO
Internal identifier: 114
Lot: LOT-0115
Title: Combinatii: L-methioninum+silimarinum+ L-cysteinum-Silithor
Internal identifier: 115
Lot: LOT-0116
Title: Combinatii: Metamizol 0,5 g+Pitofenona 0,005g + fenpipramida 0,1mg sol.inj. x5ml - Algifen
Description: cantit min=4.000 f catit max=96.000 f
Internal identifier: 116
Lot: LOT-0117
Title: Combinatii:Aminoven infant 100g/l
Internal identifier: 117
Lot: LOT-0118
Title: Combinatii: Aminoacizi cu electroliti 10% x 500ml sau echivalent
Internal identifier: 118
Lot: LOT-0119
Title: Combinatii: Aminoacizi tip hepa 10% x 500ml sau echivalent
Description: cantit min=700 fl cantit max=16.800 fl
Internal identifier: 119
Lot: LOT-0120
Title: Combinatii: Aminoacizi-Nephrotect 250ml
Internal identifier: 120
Lot: LOT-0121
Title: Combinatii: Betametasonum +cloramfenicolum 2mg/5mg/ml, pic.oft.
Description: cantit min=80 fl cantit max=1.920 fl
Internal identifier: 121
Lot: LOT-0122
Title: Combinatii: Lidocaina + Clorhexidina /20 mg/0,5 mg x 12,5 g -Cathejell cu lidocaina
Internal identifier: 122
Lot: LOT-0123
Title: Combinatii: Cefoperazonum +sulbactamum 1g/1g pulb.sol.inj.
Description: cantit min=6.000 fl cantit max=144.000 fl
Internal identifier: 123
Lot: LOT-0124
Title: Combinatii: Ceftazidinum+avibactamum pulb.sol.inj. 2g/0,5g
Internal identifier: 124
Lot: LOT-0125
Title: Combinatii: Diclofenacum+orphenadrinum citras 0,30mg /0,12 mg x 250 ml
Internal identifier: 125
Lot: LOT-0126
Title: Combinatii: Ceftolozanum+Tazobactanum 1g/0,5g pulb pt sol inj/perf
Internal identifier: 126
Lot: LOT-0127
Title: Combinatii: Dorzolamidum + timololul 20mg/5ml, pic.oft.
Internal identifier: 127
Lot: LOT-0128
Title: Combinatii: Heparina+ alantoina +dexpantenol 500ui/g x 40 g - Hepathrombin
Description: cantit min=100 tub canti max=2.400 tub
Internal identifier: 128
Lot: LOT-0129
Title: Combinatii: Fibrinogen+trombina -Tachosil 9,5cm x 4,8cm
Description: cantit min=100 tub cantit max=2.400 tub
Internal identifier: 129
Lot: LOT-0130
Title: Combinatii: Fier +acid folic + vit.C + vit.B6 + Vit. B12 - Feroptim
Internal identifier: 130
Lot: LOT-0131
Title: Combinatii: Netilmicina +dexametazonum 3mg/1mg x 5 ml
Internal identifier: 131
Lot: LOT-0132
Title: Combinatii: Sindolor gel 100g sau echivalent
Description: cantit min=30 tub cantit max=720 tub
Internal identifier: 132
Lot: LOT-0133
Title: Combinatii: Sindolor gel 50g sau echivalent
Internal identifier: 133
Lot: LOT-0134
Title: Combinatii: Plasmalyte x 500 ml
Internal identifier: 134
Lot: LOT-0135
Title: Combinatii: Solutie enterala hipercalorica /fibre/fara gluten - Resource Nestlex 200ml
Internal identifier: 135
Lot: LOT-0136
Title: Combinatii: Smofkabiven central sau echivalent x 1477 ml
Description: cantit min=50 buc cantit max=1.200 buc
Internal identifier: 136
Lot: LOT-0137
Title: Combinatii: Smofkabiven peripheral sau echivalent x1206ml
Internal identifier: 137
Lot: LOT-0138
Title: Combinatii: Solutie Ringer 500 ml
Internal identifier: 138
Lot: LOT-0139
Title: Combinatii: Solutie Ringer lactat 500 ml
Internal identifier: 139
Lot: LOT-0140
Title: Combinatii: Spironolactonum+Furosemidum 50mg/20mg
Internal identifier: 140
Lot: LOT-0141
Title: Combinatii: Sudocrem sau echivalent x 250 g
Internal identifier: 141
Lot: LOT-0142
Title: Combinatii: Triamcinolon S 15g
Internal identifier: 142
Lot: LOT-0143
Title: Combinatii: Vitalipid N adult 10ml
Internal identifier: 143
Lot: LOT-0144
Title: Combinatii:Vitamine + minerale - Cernevit
Internal identifier: 144
Lot: LOT-0145
Title: Combinatii :Arginina+ Sorbitol 50mg/100mg/ml x 250ml
Internal identifier: 145
Lot: LOT-0146
Title: Combinatii :Arginina+ Sorbitol 50mg/100mg/ml x 500ml
Internal identifier: 146
Lot: LOT-0147
Title: Combinatii:Nutriflex Omega peri sau echivalent x 1875 ml
Internal identifier: 147
Lot: LOT-0148
Title: Combinatii: Nutriflex Omega plus novo 2500 ml
Internal identifier: 148
Lot: LOT-0149
Title: Combinatii: Polidimetilsiloxan, polidimetilsiloxan crospolimer, trimetilsiloxisilicat x15 g- Regen Sil gel
Internal identifier: 149
Lot: LOT-0150
Title: Combinatii: Polidimetilsiloxan, polidimetilsiloxan crospolimer, trimetilsiloxisilicat x 50 g -Regen Sil gel
Internal identifier: 150
Lot: LOT-0151
Title: Combinatii: Extract de Phllanthus niruri 225 mg, extract uscat din semințe de armurariu 150 mg, colina 60 mg - Stoptoxin forte
Internal identifier: 151
Lot: LOT-0152
Title: Combinatii: Paracetamol +Ibuprofen 100 mg/300 mg x100 ml
Internal identifier: 152
Lot: LOT-0153
Title: Combinatii: Thiaminum+Pyridoxinum+Cyanocobalaminum 110mg/100mg/1mg/2ml
Internal identifier: 153
Lot: LOT-0154
Title: Combinatii:Thiaminum+Pyridoxinum x 1ml
Description: cantit min=300 f cantit max=7.200 f
Internal identifier: 154
Lot: LOT-0155
Title: Hydroxyethyl-amidon 6% x 500ml
Internal identifier: 155
Lot: LOT-0156
Title: Combinatii: Fortrans
Description: cantit min=50 ct cantit max=1.200 ct
Internal identifier: 156
Lot: LOT-0157
Title: Combinatii: Soluvit N
Internal identifier: 157
Lot: LOT-0158
Title: Complex de fer (III) izomaltozat 100mg/ml x 1ml
Internal identifier: 158
Lot: LOT-0159
Title: Complex de hidroxid de fer (III) sucroza 100mg/5ml
Description: cantit min=200 f cantit max=4.800 f
Internal identifier: 159
Lot: LOT-0160
Title: Cyanocobalaminum 1000mcg/ml x 1ml
Internal identifier: 160
Lot: LOT-0161
Title: Cyanocobalaminum 50mcg/ml x 1ml
Description: cantit min=250 f cantit max=6.000 f
Internal identifier: 161
Lot: LOT-0162
Title: Dabigatranum etexilatum 150 mg
Internal identifier: 162
Lot: LOT-0163
Title: Dabigatranum etexilatum 110 mg
Internal identifier: 163
Lot: LOT-0164
Title: Dalbavancinum 500 mg pulb pt sol inj/perf
Internal identifier: 164
Lot: LOT-0165
Title: Deferoxaminum 500 mg
Internal identifier: 165
Lot: LOT-0166
Title: Desloratadinum 5mg
Internal identifier: 166
Lot: LOT-0167
Title: Dexamethasonum 4 mg
Internal identifier: 167
Lot: LOT-0168
Title: Dexamethasonum 8mg/2ml
Description: cantit min=10.000 f cantit max=240.000 f
Internal identifier: 168
Lot: LOT-0169
Title: Dexketoprofenum 25mg
Internal identifier: 169
Lot: LOT-0170
Title: Dexketoprofenum 50mg/2ml
Internal identifier: 170
Lot: LOT-0171
Title: Dexmedetomidinum 100 mcg/ml x 2ml
Description: cantit min=350 f cantit max=8.400 f
Internal identifier: 171
Lot: LOT-0172
Title: Diazepamum 10 mg
Internal identifier: 172
Lot: LOT-0173
Title: Diazepamum 5mg/ml x 2ml
Internal identifier: 173
Lot: LOT-0174
Title: Diazepamum 5mg/2.5ml sol.rectala
Internal identifier: 174
Lot: LOT-0175
Title: Diazepamum 10mg/2.5ml sol.rectala
Internal identifier: 175
Lot: LOT-0176
Title: Diclofenacum 150 mg
Description: cantit min=300 tb cantit max=7.200 tb
Internal identifier: 176
Lot: LOT-0177
Title: Diclofenacum 1mg/ml x 5 ml
Internal identifier: 177
Lot: LOT-0178
Title: Diclofenacum 75mg/3ml, sol.inj. i.m. si i.v.
Internal identifier: 178
Lot: LOT-0179
Title: Difenhidraminum 30mg/2ml
Internal identifier: 179
Lot: LOT-0180
Title: Digoxinum 0,25mg
Internal identifier: 180
Lot: LOT-0181
Title: Digoxinum 0,25mg/ml x 2ml
Internal identifier: 181
Lot: LOT-0182
Title: Diosminum 1000 mg
Internal identifier: 182
Lot: LOT-0183
Title: Diverse: Apa pentru preparate injectabile x 500ml
Internal identifier: 183
Lot: LOT-0184
Title: Diverse: Curosurf 80mg/ml x 1,5ml
Description: cantit min=20 f cantit max=480 f
Internal identifier: 184
Lot: LOT-0185
Title: Dobutaminum 250mg/50ml
Internal identifier: 185
Lot: LOT-0186
Title: Donepezilum 5 mg
Internal identifier: 186
Lot: LOT-0187
Title: Dopaminum 5mg/ml x 10ml
Internal identifier: 187
Lot: LOT-0188
Title: Dorzolamidum 20mg/ml x 5ml
Internal identifier: 188
Lot: LOT-0189
Title: Combinatii: Dorzolamidum + timololul 20 mg/ml +5mg/ml
Internal identifier: 189
Lot: LOT-0190
Title: Drotaverinum 40mg
Internal identifier: 190
Lot: LOT-0191
Title: Drotaverinum 40mg/ml x2ml
Internal identifier: 191
Lot: LOT-0192
Title: Duloxetinum 30mg
Description: cantit min=30cp cantit max=720 cp
Internal identifier: 192
Lot: LOT-0193
Title: Enalaprilum 1,25mg/ml x1ml
Internal identifier: 193
Lot: LOT-0194
Title: Enalaprilum 10mg
Internal identifier: 194
Lot: LOT-0195
Title: Enoxaparinum 40mg/0,4ml
Description: cantit min=8.000 f cantit max=192.000 f
Internal identifier: 195
Lot: LOT-0196
Title: Enoxaparinum 60mg/0,6ml
Description: cantit min=7.000 f cantit max=168.000 f
Internal identifier: 196
Lot: LOT-0197
Title: Ephedrini hydrochloridum 50mg/ml x 1ml
Internal identifier: 197
Lot: LOT-0198
Title: Epinephrinum 1mg/ml x 1 ml
Internal identifier: 198
Lot: LOT-0199
Title: Epinephrinum 0,3mcg /0,3ml
Description: cantit min=10 srg cantit max=240 srg
Internal identifier: 199
Lot: LOT-0200
Title: Epoetinum alfa 2000ui/1ml
Internal identifier: 200
Lot: LOT-0201
Title: Eptacog alfa activat 1mg(50 kui) pulb+solv
Internal identifier: 201
Lot: LOT-0202
Title: Eptifibatidum 0.75 mg/ml x 100ml
Description: cantit min=5 fl cantit max=120 fl
Internal identifier: 202
Lot: LOT-0203
Title: Ergometrinum 0.2mg/ml
Internal identifier: 203
Lot: LOT-0204
Title: Ertapenemum 1 g pulb pt sol perf
Description: cantit min=150 fl cantit max=3.600 fl
Internal identifier: 204
Lot: LOT-0205
Title: Esomeprazolum 20 mg
Internal identifier: 205
Lot: LOT-0206
Title: Esomeprazolum 40 mg pulb.pt.sol.inj/perf
Description: cantit min=4.000 fl cantit max=96.000 fl
Internal identifier: 206
Lot: LOT-0207
Title: Etamsylatum 250mg/2ml
Description: cantit min=3.500 f cantit max=84.000 f
Internal identifier: 207
Lot: LOT-0208
Title: Etomidatum 2mg/ml x10ml
Internal identifier: 208
Lot: LOT-0209
Title: Etoricoxibum 60 mg
Description: cantit min=300 cp cantti max=7.200 cp
Internal identifier: 209
Lot: LOT-0210
Title: Etoricoxibum 90 mg
Internal identifier: 210
Lot: LOT-0211
Title: Extract standardizat Egb 761 40mg
Description: cantit min=1.500 tb cantit max=36.000 tb
Internal identifier: 211
Lot: LOT-0212
Title: Extract standardizat Egb 761 40mg/ml pic.orale (Tanakan)
Internal identifier: 212
Lot: LOT-0213
Title: Famotidinum 40 mg
Internal identifier: 213
Lot: LOT-0214
Title: Famotidinum 20 mg/5ml
Internal identifier: 214
Lot: LOT-0215
Title: Phenylephrinum 100mg/ml x 10 ml
Description: cantit min=30 pic.oft. cantit max=720 pic.oft.
Internal identifier: 215
Lot: LOT-0216
Title: Fenobibratum 145 mg
Internal identifier: 216
Lot: LOT-0217
Title: Fentanylum 25mcg/h
Description: cantit min=100 plasturi cantit max=2.400 plasturi
Internal identifier: 217
Lot: LOT-0218
Title: Fentanylum 50mcg/ml x10ml
Internal identifier: 218
Lot: LOT-0219
Title: Fentanylum 100mcg
Description: cantit min=300 cp.subling. cantit max=7.200 cp.subling.
Internal identifier: 219
Lot: LOT-0220
Title: Ferii carboxymaltosum 50mg/ml x 10 ml
Internal identifier: 220
Lot: LOT-0221
Title: Complex de hidroxid de fer (III) polimaltozat 100mg
Internal identifier: 221
Lot: LOT-0222
Title: Combinatii: :Hidroxid de fer (III) Polimaltozat+acidum folicum 100mg/0.35 mg
Internal identifier: 222
Lot: LOT-0223
Title: Combinatii: Ferossi sulfas + acidum ascorbicum 100mg/60 mg -Sorbifer durules
Internal identifier: 223
Lot: LOT-0224
Title: Fibrinogen uman 1000mg pulb.pt.sol.inj/perf
Internal identifier: 224
Lot: LOT-0225
Title: Fluconazolum 150mg
Internal identifier: 225
Lot: LOT-0226
Title: Fluconazolum 2mg/ml x 50ml
Internal identifier: 226
Lot: LOT-0227
Title: Fluconazolum 2mg/ml x 200ml
Internal identifier: 227
Lot: LOT-0228
Title: Flumazenil 0,1mg/ml x 5ml
Description: cantit min=150 f cantit max=3.600 f
Internal identifier: 228
Lot: LOT-0229
Title: Fluorometholonum 2mg/ml x10ml
Internal identifier: 229
Lot: LOT-0230
Title: Fondaparinux sodium 2,5mg/0,5ml
Internal identifier: 230
Lot: LOT-0231
Title: Fondaparinux sodium 7,5mg/0,6ml
Internal identifier: 231
Lot: LOT-0232
Title: Fosfocreatininum 1g x 50ml
Internal identifier: 232
Lot: LOT-0233
Title: Fosfolipide esentiale 825 mg - Fortifikat forte
Internal identifier: 233