2. Procedure
Procedure
Title: Budowa Szpitala na potrzeby oddziałów psychiatrycznych i rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży w Zagórzu wraz z niezbędną infrastrukturą – etap I dokumentacja
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) wykonanie kompletnej, wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej, umożliwiającej Zamawiającemu realizację inwestycji pn. „Budowa Szpitala na potrzeby oddziałów psychiatrycznych i rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży w Zagórzu wraz z niezbędną infrastrukturą – etap I dokumentacja” wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę. 2) pełnienie nadzoru autorskiego. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień podobnych, polegających na powtórzeniu podobnych usług projektowych związanych z przedmiotem zamówienia podstawowego, w szczególności w zakresie dodatkowych opracowań projektowych, analiz, ekspertyz, badań, uzgodnień oraz innych prac projektowych pozostających w bezpośrednim związku z przygotowaniem i realizacją inwestycji. Przewidywana wartość zamówień podobnych wynosi do 650 000,00 zł netto. Zamówienia podobne mogą zostać udzielone na zasadach określonych w ustawie Prawo zamówień publicznych.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
Additional classification (cpv): 71221000 Architectural services for buildings
5. Lot
Lot: LOT-0001