733171-2026 - Competition
Romania – Operating-theatre instruments – Piese de schimb Bloc Operator Urologie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Piese de schimb Bloc Operator Urologie
Description: Achizitia este impartita pe 23 loturi, conform caiet de sarcini
Internal identifier: 239
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33162200 Operating-theatre instruments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: electrod monopolar unica folosinta cu fir
Description: conform caiet de sarcini
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: electrod monopolar unica folosinta fara fir
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: maner electrochirurgie 100 reutilizari
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Burete abraziv steril folosit in timpul interventiilor chirugicale
Description: conform ciet de sarcini
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Electrod monopolar pediatric uf
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Electrod monopolar pentru electrochirurgie tip bila, reutilizabil, lungime cca 150 mm
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Electrod monopolar tip lama pentru electrochirurgie, reutilizabil, lungime cca 150 mm
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Electrod monopolar pentru electrochirurgie tip ansa, steril de unica folosinta, lungime 141 mm
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Cablu diatermie resterilizabil (bipolar)
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Pensa pentru coagulare bipolara
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Electrod monopolar pentru electrochirurgie tip lama , reutilizabil, lungime 70 mm
Description: caiet de sarcini
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Electrod monopolar tip ac, inclinat, pentru electrochirurgie, reutilizabil, lungime 70 mm
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Electrod monopolar pentru electrochirurgie, tip ac drept, reutilizabil, lungime 70 mm
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Cablu reutilizabil pentru electrod neutru UF
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: Adaptor reutilizabil pentru creioane cu intrerupator manual
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: Ac pentru punctie transrectala a prostatei
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: Matrice sectionabila pentru biopsii mici
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: Stent ureteral triplu
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: Electrod bipolar tip ansa, de unica folosinta pentru endourologie
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: Electrod bipolar tip bila pentru endourologie
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: Cablu bipolar lungime 400 cm
Internal identifier: 21
Main classification (cpv): 33162000 Operating theatre devices and instruments
Lot: LOT-0022
Title: Fibra laser Holmium 230 µm
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: Fibra laser Holmium 600 µm reutilizabila
Internal identifier: 23