733234-2026 - Competition
Czechia – Information systems – Modernizace informačních systému Nemocnice Prachatice pro zajištění interoperability
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Modernizace informačních systému Nemocnice Prachatice pro zajištění interoperability
Description: Předmětem dodávky je modernizace a rozšíření funkcionalit nemocničního informačního systému (NIS), laboratorního systému (LIS), systémů archivace zdravotnické dokumentace v elektronické podobě, tj. důvěryhodného elektronického archivu (DEA) písemné dokumentace a elektronické archivu obrazových studií (PACS) a Online služeb pro pacienty v oblastech standardizace elektronické zdravotnické dokumentace, implementace identifikátorů elektronického zdravotnictví z kmenových registrů a využívání referenčních údajů z kmenových registrů a centrálních služeb elektronického zdravotnictví a služeb výměnných sítí pro obousměrné zpřístupnění záznamů elektronické zdravotnické dokumentace oprávněným příjemcům prostřednictvím informačních a telekomunikačních technologií systému, a dále dodávka integračních rozhraní a služeb pro eHealth. Součástí dodávky jsou i rozhraní a služby pro napojení na infrastrukturu systémů a služeb Akreditované afinitní domény (AAfD) a zajištění obousměrné komunikace, rozvoj přeshraniční komunikace prostřednictvím Národního kontaktního bodu pro eHealth (NCPeH) a napojení na elektronické služby a registry Integrovaného datového rozhraní zdravotnictví (IDRR). Součástí plnění VZ jsou dále servisní služby na dobu neurčitou pro modernizované infomační systémy, aplikační software, související technologie a vybavení.
Internal identifier: P26V00000225
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48810000 Information systems
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems, 48800000 Information systems and servers, 32424000 Network infrastructure, 72268000 Software supply services, 72263000 Software implementation services, 72261000 Software support services, 71356300 Technical support services, 32580000 Data equipment, 32420000 Network equipment, 31154000 Uninterruptible power supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 32424000 Network infrastructure, 48800000 Information systems and servers, 48000000 Software package and information systems, 72268000 Software supply services, 72263000 Software implementation services, 72261000 Software support services, 71356300 Technical support services, 32580000 Data equipment, 32420000 Network equipment, 31154000 Uninterruptible power supplies