See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst voor de levering van zuivelproducten voor een periode van maximum 4 jaar
Description: Deze opdracht omvat het sluiten van een raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer. Deze opdracht is ingedeeld in percelen. De inschrijver mag een offerte indienen voor één, meerdere of alle percelen. Om de opdrachtdocumenten te kunnen downloaden wordt u gevraagd een e-mailadres op te geven. Op dit e-mailadres zal alle eventuele communicatie gevoerd worden tijdens de plaatsingsprocedure, zoals daar zijn de eventuele vragen en antwoorden, ontbrekende pagina's of documenten,... Het is in uw belang dat u de opdrachtdocumenten via de link vermeld in het publicatiebericht downloadt en een geldig e-mailadres opgeeft.
Internal identifier: PPP03T-8657/6585/6310.L.020
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kaas
Description: Kaas
Internal identifier: 6310.L.020_1
Additional classification (cpv): 15540000 Cheese products, 15544000 Hard cheese, 15545000 Cheese spreads, 15543400 Parmesan cheese, 15543300 Grated cheese, 15542300 Feta cheese, 15542200 Soft cheese
Lot: LOT-0002
Title: Dessert
Description: Dessert
Internal identifier: 6310.L.020 2_2
Additional classification (cpv): 15550000 Assorted dairy products, 15551300 Yoghurt
Lot: LOT-0003
Title: Diverse zuivelproducten
Description: Diverse zuivelproducten
Internal identifier: 6310.L.020 3_3
Additional classification (cpv): 15510000 Milk and cream, 15530000 Butter, 15512000 Cream, 15512900 Whipping cream, 15551500 Buttermilk
Lot: LOT-0004
Title: Diepvrieszuivel
Description: Diepvrieszuivel
Internal identifier: 6310.L.020_4
Additional classification (cpv): 15896000 Deep-frozen products, 15550000 Assorted dairy products