See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Svoz a odstranění směsného komunálního odpadu a separovaného odpadu z objektů PČR KŘP-P v roce 2027 - 2028
Description: Předmětem veřejné zakázky je zajištění pravidelného svozu a odstranění směsného komunálního odpadu a separovaného odpadu uloženého ve sběrných nádobách z objektů objednatele, a to v rozsahu a za podmínek stanovených smlouvou a jejími přílohami. Místa plnění, tj. adresy stanovišť sběrných nádob, typy a počty sběrných nádob, četnost svozu a další specifikace poskytovaných služeb jsou uvedeny v přílohách návrhu smlouvy.
Internal identifier: č. j. KRPP-126215/ČJ-2026-0300VZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services, 90512000 Refuse transport services
5. Lot
Lot: LOT-0006
Title: Část 3 - okres Plzeň sever
Description: Předmětem veřejné zakázky je zajištění pravidelného svozu a odstranění směsného komunálního odpadu a separovaného odpadu uloženého ve sběrných nádobách z objektů objednatele, a to v rozsahu a za podmínek stanovených smlouvou a přílohou č. 3. Místa plnění, tj. adresy stanovišť sběrných nádob, typy a počty sběrných nádob, četnost svozu a další specifikace poskytovaných služeb jsou uvedeny v příloze č. 3 návrhu smlouvy.
Internal identifier: 3
Options:
Description of the options: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku za podmínek stanovených v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 této zadávací dokumentace. Tím není dotčena možnost provedení změn závazku ze smlouvy v dalších případech a za podmínek stanovených v § 222 zákona. Zadavatel je oprávněn ve smyslu s § 100 odst. 2 zákona a § 222 odst. 10 zákona uzavřít novou smlouvu na veřejnou zakázku s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení), a to za níže uvedených podmínek: a) V případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem a k odstoupení dojde, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), a splnil všechny podmínky účasti v zadávacím řízení, přičemž nový dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) zákona. b) Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí, odmítne se zadavatelem uzavřít novou smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí a postupovat analogicky podle písm. a) tohoto článku. c) V případě, že v rámci nově uzavřené smlouvy s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od smlouvy a k odstoupení dojde, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle písm. a) a písm. b) tohoto článku.
Lot: LOT-0001
Title: Část 1 - okres Plzeň-město
Description: Předmětem veřejné zakázky je zajištění pravidelného svozu a odstranění směsného komunálního odpadu a separovaného odpadu uloženého ve sběrných nádobách z objektů objednatele, a to v rozsahu a za podmínek stanovených smlouvou a přílohou č. 1. Místa plnění, tj. adresy stanovišť sběrných nádob, typy a počty sběrných nádob, četnost svozu a další specifikace poskytovaných služeb jsou uvedeny v příloze č. 1 návrhu smlouvy.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0010
Title: Část 7 - okres Domažlice
Description: Předmětem veřejné zakázky je zajištění pravidelného svozu a odstranění směsného komunálního odpadu a separovaného odpadu uloženého ve sběrných nádobách z objektů objednatele, a to v rozsahu a za podmínek stanovených smlouvou a přílohou č. 7. Místa plnění, tj. adresy stanovišť sběrných nádob, typy a počty sběrných nádob, četnost svozu a další specifikace poskytovaných služeb jsou uvedeny v příloze č. 7 návrhu smlouvy.
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0005
Title: Část 2 - okres Plzeň-jih
Description: Předmětem veřejné zakázky je zajištění pravidelného svozu a odstranění směsného komunálního odpadu a separovaného odpadu uloženého ve sběrných nádobách z objektů objednatele, a to v rozsahu a za podmínek stanovených smlouvou a přílohou č. 2. Místa plnění, tj. adresy stanovišť sběrných nádob, typy a počty sběrných nádob, četnost svozu a další specifikace poskytovaných služeb jsou uvedeny v příloze č. 2 návrhu smlouvy.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0007
Title: Část 4 - okres Rokycany
Description: Předmětem veřejné zakázky je zajištění pravidelného svozu a odstranění směsného komunálního odpadu a separovaného odpadu uloženého ve sběrných nádobách z objektů objednatele, a to v rozsahu a za podmínek stanovených smlouvou a přílohou č. 4. Místa plnění, tj. adresy stanovišť sběrných nádob, typy a počty sběrných nádob, četnost svozu a další specifikace poskytovaných služeb jsou uvedeny v příloze č. 4 návrhu smlouvy.
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0008
Title: Část 5 - okres Tachov
Description: Předmětem veřejné zakázky je zajištění pravidelného svozu a odstranění směsného komunálního odpadu a separovaného odpadu uloženého ve sběrných nádobách z objektů objednatele, a to v rozsahu a za podmínek stanovených smlouvou a přílohou č. 5. Místa plnění, tj. adresy stanovišť sběrných nádob, typy a počty sběrných nádob, četnost svozu a další specifikace poskytovaných služeb jsou uvedeny v příloze č. 5 návrhu smlouvy.
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0009
Title: Část 6 - okres Klatovy
Description: Předmětem veřejné zakázky je zajištění pravidelného svozu a odstranění směsného komunálního odpadu a separovaného odpadu uloženého ve sběrných nádobách z objektů objednatele, a to v rozsahu a za podmínek stanovených smlouvou a přílohou č. 6. Místa plnění, tj. adresy stanovišť sběrných nádob, typy a počty sběrných nádob, četnost svozu a další specifikace poskytovaných služeb jsou uvedeny v příloze č. 6 návrhu smlouvy.
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0011
Title: Část 8 - Anglické nábřeží 7, Plzeň
Description: Předmětem veřejné zakázky je zajištění pravidelného svozu a odstranění směsného komunálního odpadu a separovaného odpadu uloženého ve sběrných nádobách z objektů objednatele, a to v rozsahu a za podmínek stanovených smlouvou a přílohou č. 8. Místa plnění, tj. adresy stanovišť sběrných nádob, typy a počty sběrných nádob, četnost svozu a další specifikace poskytovaných služeb jsou uvedeny v příloze č. 8 návrhu smlouvy.
Internal identifier: 8