2. Procedure
Procedure
Title: Dynamisch aankoopsysteem inhuur extern personeel gemeente Noordoostpolder, gemeente Urk en Omgevingsdienst Flevoland & Gooi en Vechtstreek Menu
Description: Instellen dynamisch aankoopsysteem gemeente Noordoostpolder, gemeente Urk en Omgevingsdienst Flevoland & Gooi en Vechtstreek via https://www.nouhuurtin.nl Maximale waarde = €75.600.000,-
Internal identifier: 20241007145243
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Het instellen van een dynamisch aankoopsysteem.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Dynamisch aankoopsysteem inhuur extern personeel gemeente Noordoostpolder, gemeente Urk en Omgevingsdienst Flevoland & Gooi en Vechtstreek
Description: Instellen van een Dynamisch aankoop systeem voor de gemeente Noordoostpolder, gemeente Urk en Omgevingsdienst Flevoland & Gooi en Vechtstreek via https://www.nouhuurtin.nl
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengingen
734529-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Dynamisch aankoopsysteem inhuur extern personeel gemeente Noordoostpolder, gemeente Urk en Omgevingsdienst Flevoland & Gooi en Vechtstreek Menu
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode: 20241007145243
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Het instellen van een dynamisch aankoopsysteem.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen