2. Procedure
Procedure
Title: Functioneel Beheerder Compas en Wizzr - cluster W&I
Description: Jij bent ervaren op het gebied van digitale dienstverlening en gaat ons hierin verder helpen. Deze dienstverlening kan de Rotterdammers bijvoorbeeld helpen bij het vinden van een baan, maar ook bij het juist en tijdig aanvragen en verstrekken van een uitkering. Jij bent een ervaren functioneel beheerder. Je neemt kennis en ervaring mee op het gebied van in beheer name van nieuwe systemen en vindt het leuk om, samen met de business, de systemen en processen verder te ontwikkelen. Door jou gebeurt dat veilig, verantwoord, integer en transparant.
Type of procedure: Restricted
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000