See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesivna dobava prehrambnega blaga
Description: Sukcesivna dobava prehrambnega blaga po sklopih konvencionalna in ekološka živila, za obdobje 2027-2029
Internal identifier: JN-81216
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Mleko in mlečni izdelki
Description: kravje mleko in izdelki
Internal identifier: 586711
Lot: LOT-0002
Title: Mleko in mlečni izdelki- živila iz sheme kakovosti
Internal identifier: 586712
Lot: LOT-0003
Title: Meso in mesni izdelki
Description: sveže meso in mesni izdelki
Internal identifier: 586713
Lot: LOT-0004
Title: Meso in mesni izdelki-živila iz sheme kakovsti
Description: sveže meso in izdelki
Internal identifier: 586714
Lot: LOT-0005
Title: Perutnina in perutninski izdelki
Description: meso in izdelki iz perutnine
Internal identifier: 586715
Lot: LOT-0006
Title: Perutnina in perutninski izdelki- živila iz sheme kakovosti
Internal identifier: 586716
Lot: LOT-0007
Title: Sveža kokošja jajca proste reje-iz sheme kakovosti
Description: kokošja jajca iz proste reje
Internal identifier: 586717
Lot: LOT-0008
Title: Sveže in zamrznjene ribe
Description: ribe zamrznjene in sveže fileji
Internal identifier: 586718
Lot: LOT-0009
Title: Zamrznjeni izdelki
Description: zamrznjena sadje in zelenjava
Internal identifier: 586719
Lot: LOT-0010
Title: Pekovski izdelki in peciva
Description: sveža peciva in pekovski izdelki
Internal identifier: 586720
Lot: LOT-0011
Title: Trajni pekovski izdelki
Description: suhi pekovski izdelki
Internal identifier: 586721
Lot: LOT-0012
Title: Sveži kruh
Description: sveži kruh
Internal identifier: 586722
Lot: LOT-0013
Title: Jušne zakuhe in testenine
Description: testenine
Internal identifier: 586723
Lot: LOT-0014
Title: Sveže in suho nežveplano sadje ter oreški
Description: sadje in oreški ter suho sadje
Internal identifier: 586724
Lot: LOT-0015
Title: Sveža zelenjava
Description: sveža zelenjava
Internal identifier: 586725
Lot: LOT-0016
Title: Čaji
Description: sadni in zeliščni čaji
Internal identifier: 586726
Lot: LOT-0017
Title: Splošno prehrambno blago in osnovna živila
Description: prehrambno blago
Internal identifier: 586727
Lot: LOT-0018
Title: Konzervirana živila
Description: konzervirano sadje in zelenjava
Internal identifier: 586728
Lot: LOT-0019
Title: Mlevski proizvodi
Description: moke, kaše, kosmiči
Internal identifier: 586729
Lot: LOT-0020
Title: Živila za posebne prehrambne namene
Description: živila za pripravo dietnih obrokov
Internal identifier: 586730
Lot: LOT-0021
Title: Eko kruh in peciva
Description: eko sveži kruh inpeciva
Internal identifier: 586731
Lot: LOT-0022
Title: Eko mleko in mlečni izdelki
Description: mleko in mlečni izdelki ekološkega porekla
Internal identifier: 586732
Lot: LOT-0023
Title: Eko meso in mesni izdelki
Description: meso in mlečni izdelki iz ekološke pridelave in predelave
Internal identifier: 586733
Lot: LOT-0024
Title: Eko živila
Description: različne vrste eko živil
Internal identifier: 586734
Lot: LOT-0025
Title: Eko suho sadje in oreški
Description: suho sadje in oreški iz eko proizvodnje
Internal identifier: 586735
Lot: LOT-0026
Title: Eko sadje in zelenjava
Description: sadje in zelenjava ekološka
Internal identifier: 586736
Lot: LOT-0027
Title: Eko mlevski izdelki in testenine
Description: Eko mlevski izdelki in testenine
Internal identifier: 586737