735155-2026 - Competition
Netherlands – Electronic security lock – Centraal Sleutel en Cilinder Beheersysteem (CSCB)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Centraal Sleutel en Cilinder Beheersysteem (CSCB)
Description: De scope van de opdracht bestaat uit de volgende onderdelen: 1. Levering van elektromechanische cilinders, programmeerbare sleutels en hangsloten; 2. Software beheersysteem (inclusief implementatie en training); 3. Migratieplan (eenmalig); 4. Installatie. Zie verder de selectieleidraad Zie Selectieleidraad paragraaf 2.2
Internal identifier: 31221847
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: maximaal 5 gegadigden kunnen toegelaten worden tot de inschrijffase. bij minder dan 6 gegadigden worden deze allen toegelaten tot de inschrijffase. Aanmeldingen moeten voldoen aan alle eisen en voorwaarden. Zie ook hiervoor de Selectieleidraad hoofdstuk 5.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44521120 Electronic security lock
Additional classification (cpv): 44522000 Clasps, lock parts and keys
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1