2. Procedure
Procedure
Title: Zavarovanja odgovornosti družbe, članov organov vodenja in organov nadzora ter vseh zaposlenih
Description: Predmet javnega naročila so storitve zavarovanja odgovornosti družbe, članov organov vodenja in organov nadzora ter vseh zaposlenih za zavarovalno obdobje od 1. 1. 2027 do 1. 1. 2028., ki je podrobneje specificiran v obrazcu »15.4 Zavarovalno tehnična specifikacija« te dokumentacije.
Internal identifier: JN-0476/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66516500 Professional liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 586350