735614-2026 - Competition
Bulgaria – Repair and maintenance services of medical and precision equipment – „Абонаментно и сервизно обслужване на конфигурация за работа с компютърен томограф Siemens Healthineers ” за УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ ЕАД. Референтен номер: 61/2026
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Абонаментно и сервизно обслужване на конфигурация за работа с компютърен томограф Siemens Healthineers ” за УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ ЕАД. Референтен номер: 61/2026
Description: Абонаментно и сервизно обслужване на конфигурация за работа с компютърен томограф Siemens Healthineers ” за УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ ЕАД. Абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура в УМБАЛ „Св. Иван Рилски” ЕАД, град София, обхващащо извършването на всички аварийни ремонти, проверки на технико-експлоатационните възможности и профилактика на медицинската техника и апаратура на място при Възложителя, както и ремонтни дейности и подмяна на части, с оглед обезпечаване нейното безопасно и безотказно функциониране, съгласно Закона за измерванията, Наредба за средствата за измерване, които подлежат на метрологичен контрол и цялата останала нормативна база, приложима за услугите от предмета на договора, в съответствие с инструкциите за експлоатация на производителя, при условия описани в техническата спецификация на апаратурата.
Internal identifier: 611981
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001