735821-2026 - Competition
Croatia – Electricity – Opskrba električnom energijom za razdoblje od 3 godine
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Opskrba električnom energijom za razdoblje od 3 godine
Description: Predmet nabave je opskrba električnom energijom za razdoblje od 3 godine, za obračunska mjerna mjesta Naručitelja navedena u Popisu obračunskih mjernih mjesta, prema Troškovniku i tehničkim specifikacijama.
Internal identifier: 103/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0000