2. Procedure
Procedure
Title: Afvalinzameling en - verwerking
Description: De Opdracht bestaat uit het inzamelen, verwijderen, coderen en verwerken van de diverse stromen van afvalstoffen op de door de opdrachtgever aan te geven locaties. Daarnaast dient de Leverancier op elk gewenst moment gedurende de Overeenkomst te voorzien in inzicht voor de Opdrachtgever in de aantallen, volumes en gewichten van de afvalstromen. De totale waarde van de opdracht, inclusief verleningen, wordt geraamd op €520.000.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Afvalinzameling en -verwerking
Description: De Opdracht bestaat uit het inzamelen, verwijderen, coderen en verwerken van de diverse stromen van afvalstoffen op de door de opdrachtgever aan te geven locaties. Daarnaast dient de Leverancier op elk gewenst moment gedurende de Overeenkomst te voorzien in inzicht voor de Opdrachtgever in de aantallen, volumes en gewichten van de afvalstromen
Internal identifier: 1