736170-2026 - Competition
Belgium – Drinks dispensers – Verhuur van warmedrankautomaten met levering van dranken
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Verhuur van warmedrankautomaten met levering van dranken
Description: Deze opdracht is een opdracht voor leveringen en heeft betrekking op het plaatsen, verhuren, herstellen en ouderhouden gedurende vier jaar van warmedrankautomaten, en het leveren van de warme dranken zelf. De toestellen zullen in de werkruimtes van de Aanbesteders ter beschikking worden gesteld. Er wordt geen kassa bijgehouden; de gebruikers van de toestellen mogen er vrij gebruik van maken. De kosten voor de verhuur en voor de verbruiksproducten worden door de Aanbesteders ten laste genomen. Er is een afzonderlijke rubriek in de opdracht gewijd aan het bedrag voor de verhuur van de verschillende toestellen. Er worden verschillende types van automaten gevraagd. De hoeveelheden zijn vermeld in de inventaris. Alle posten zijn posten tegen prijslijst. De opdrachtnemer moet de toestellen in een goede, of herstelde, staat houden, en binnen de 24 uur iedere interventie uitvoeren die noodzakelijk zou worden. Het aanbod aan te leveren dranken wordt in de technische clausules aangegeven. Voor meer details wordt verwezen naar de technische clausules.
Internal identifier: FAC-446
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42968100 Drinks dispensers
Additional classification (cpv): 15860000 Coffee, tea and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: FAC-446 - 1 Verhuur van warmedrankautomaten met levering van dranken
Internal identifier: 1