2. Procedure
Procedure
Title: PROIZVODI ZA DEKORACIJU
Description: Opis: PROIZVODI ZA DEKORACIJU. Razni proizvodi za dekoraciju prvenstveno za božićno i uskršnje uređenje, kao i cvjećarska galanterija za izradu vijenaca, aranžmana i dr. CPV oznaka i naziv: 39298900-6, Različiti proizvodi za dekoraciju OPIS PREDMETA NABAVE Grupe: GRUPA 1: SVIJEĆE GRUPA 2: KUGLICE, PRIGODNI UKRASI, DEKORACIJE I CVJEĆARSKA GALANTERIJA Tehničke specifikacije, troškovnici i količine predmeta nabave bit će detaljnije određeni u pozivu na dostavu ponuda za svaku zasebnu nabavu. Zahtjev za sudjelovanje se može dostaviti za jednu, nekoliko ili za sve kategorije/grupe predmeta nabave.
Internal identifier: 2026-2459
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Ograničeni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39298900 Miscellaneous decoration items
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: SVIJEĆE
Description: GRUPA 1 - SVIJEĆE
Internal identifier: 2026-2459-1
Lot: LOT-0002
Title: KUGLICE, PRIGODNI UKRASI, DEKORACIJE I CVJEĆARSKA GALANTERIJA
Description: GRUPA 2 - KUGLICE, PRIGODNI UKRASI, DEKORACIJE I CVJEĆARSKA GALANTERIJA
Internal identifier: 2026-2459-2