736598-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services of medical and surgical equipment – Pełna opieka serwisowa oraz przeglądy i naprawy urządzeń i aparatury medycznej
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Pełna opieka serwisowa oraz przeglądy i naprawy urządzeń i aparatury medycznej
Description: Pełna opieka serwisowa oraz przeglądy i naprawy urządzeń i aparatury medycznej- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Internal identifier: 111/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50420000 Repair and maintenance services of medical and surgical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pełna opieka serwisowa - Wstrzykiwacz automatyczny kontrastu - Medrad Mark 7 Arterion
Description: Pełna opieka serwisowa - Wstrzykiwacz automatyczny kontrastu - Medrad Mark 7 Arterion- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami w SWZ
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Pełna opieka serwisowa- Aparaty do znieczuleń GE Carestation 750c A1
Description: Pełna opieka serwisowa- Aparaty do znieczuleń GE Carestation 750c A1- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami w SWZ
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Pełna opieka serwisowa- Stacja pipetująca MagnisDx NGS Prep System
Description: Pełna opieka serwisowa- Stacja pipetująca MagnisDx NGS Prep System- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami w SWZ
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Przeglądy okresowe i naprawy- Autorefraktometr ręczny oraz ręczna lampa szczelinowa
Description: Przeglądy okresowe i naprawy- Autorefraktometr ręczny oraz ręczna lampa szczelinowa- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami w SWZ
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Przeglądy okresowe i naprawy - Unity stomatologiczne A-DEC
Description: Przeglądy okresowe i naprawy - Unity stomatologiczne A-DEC- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami w SWZ
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Przeglądy okresowe i naprawy - Defibrylator BeneHeart D3
Description: Przeglądy okresowe i naprawy - Defibrylator BeneHeart D3- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami w SWZ
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Przeglądy okresowe i naprawy - Pompy infuzyjne
Description: Przeglądy okresowe i naprawy - Pompy infuzyjne- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami w SWZ
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Przeglądy okresowe i naprawy - Echokardiograf Vivid E95
Description: Przeglądy okresowe i naprawy - Echokardiograf Vivid E95 zgodnie z formularzem cenowym i zapisami w SWZ
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Pełna opieka serwisowa - Aparat RTG Siemens YSIO X.pree
Description: Pełna opieka serwisowa - Aparat RTG Siemens YSIO X.pree - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami w SWZ
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Pełna opieka serwisowa -Myjnie i sterylizatory
Description: Pełna opieka serwisowa - Myjnie i sterylizatory- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami w SWZ
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Przeglądy serwisowe i naprawy - Myjnia dezynfektor TOPIC 20
Description: Przeglądy serwisowe i naprawy - Myjnia dezynfektor TOPIC 20- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami w SWZ
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Przeglądy okresowe i naprawy- Kardiomonitor Philips X3
Description: Przeglądy okresowe i naprawy- Kardiomonitor Philips X3 - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami w SWZ
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Przeglądy okresowe i naprawy - Defibrylator AED
Description: Przeglądy okresowe i naprawy - Defibrylator AED - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami w SWZ
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Przeglądy okresowe i naprawy - Aparat EKG AsCard Orange
Description: Przeglądy okresowe i naprawy - Aparat EKG AsCard Orange - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami w SWZ
Internal identifier: 14