2. Procedure
Procedure
Title: Medicīnas iekārtu un aprīkojuma iegāde - funkcionālās gultas
Description: Medicīnas iekārtu un aprīkojuma iegāde - funkcionālās gultas1. Funkcionālā gulta pieaugušo I (26 gb)2. Funkcionālā gulta pieaugušo II (40 gb)3. Funkcionālā gulta pieaugušo bariatrijas (2 gb)
Internal identifier: VSIA NRC "Vaivari" 2026/55
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33192100 Beds for medical use
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Funkcionālā gulta pieaugušo I (26 gb)
Lot: LOT-0002
Title: Funkcionālā gulta pieaugušo II (40 gb)
Lot: LOT-0003
Title: Funkcionālā gulta pieaugušo bariatrijas (2 gb)