736921-2026 - Competition
Poland – Sewage, refuse, cleaning and environmental services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości na terenie Gminy Fredropol w 2027 r.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości na terenie Gminy Fredropol w 2027 r.
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zamówienia pn.: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości na terenie Gminy Fredropol w 2027 r.”, w podziale na 2 części: a) Część 1 „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych Gminy Fredropol” b) Część 2 „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych, administrowanych przez Gminę Fredropol i położonych na terenie Gminy Fredropol” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 9 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia precyzuje Załącznik nr 1 do FO - Zakres rzeczowo-finansowy.
Internal identifier: KI.271.10.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych Gminy Fredropol
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, zlokalizowanych w Gminie Fredropol oraz i transport jak również zagospodarowanie zebranych odpadów, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
Internal identifier: KI.271.10.2026 - Część 1
Additional classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services, 90511000 Refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 90511300 Litter collection services
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych, administrowanych przez Gminę Fredropol i położonych na terenie Gminy Fredropol
Description: Przedmiotem zamówienia jest systematyczne odbieranie i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwienie) odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych administrowanych przez Gminę Fredropol i położonych na terenie Gminy (Urząd Gminy Fredropol, cmentarze, przystanki autobusowe, świetlice wiejskie, place zabaw, remizy, boiska, itp.) w sposób zapewniający osiągnięcie poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania.
Internal identifier: KI.271.10.2026 - Część 2