2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Modliborzyce
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z posesji zamieszkanych, położonych na terenie Gminy Modliborzyce oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), który znajduje się na terenie Oczyszczalni Ścieków w miejscowości Modliborzyce przy ul. Piłsudskiego 4A. Odbiór odpadów komunalnych będzie realizowany od dnia 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. Usługa obejmuje również zaopatrzenie nieruchomości w worki przeznaczone do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Przewidywana ilość wytworzonych odpadów komunalnych, którą należy odebrać w terminie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. to około 900 Mg. Szacowana ilość odnosi się łącznie do odpadów pochodzących z nieruchomości zamieszkanych i odpadów przekazanych do PSZOK. Szacunkowa ilość worków do gromadzenia odpadów, które należy dostarczyć w terminie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. to około 68 000 szt. – łącznie worki niebieskie, zielone, żółte i brązowe. Ustalone ilości są szacunkowe i mogą ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego uwzględniając ilość odpadów wytworzonych przez mieszkańców. Podane ilości worków należy traktować jako orientacyjne i Wykonawcy nie przysługuje prawo dodatkowego wynagrodzenia za osiągnięcie innych wielkości.Odpady komunalne gromadzone będą z podziałem na frakcję: zmieszane odpady komunalne; bioodpady; papier i tektura oraz odpady opakowaniowe z papieru i tektury; szkło bezbarwne i kolorowe oraz odpady opakowaniowe ze szkła; metale oraz odpady opakowaniowe z metali, tworzywa sztuczne i odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych oraz odpady wielomateriałowe. Szczegółowa klasyfikacja rodzajów odpadów wchodzących w skład poszczególnych frakcji znajduje się w pkt 2.21. - Klasyfikacja rodzajów odpadów dla poszczególnej frakcji: 1) odpady zmieszane (kod 20 03 01), 2) papier i tektura (20 01 01), opakowania z papieru i tektury (15 01 01), 3) szkło (20 01 02), opakowania ze szkła (15 01 07), 4) tworzywa sztuczne (20 01 39), opakowania z tworzyw sztucznych (15 01 02), metale (20 01 40), opakowania z metali (15 01 04), opakowania wielomateriałowe (15 01 05), (20 01 99), 5) odpady ulegające biodegradacji (20 02 01), odpady kuchenne ulegające biodegradacji (20 01 08). Szacowana ilość worków i pojemników w całym okresie zamówienia a) worki o pojemności 120 litrów w kolorze niebieskim (ok. 11 000 szt.), zielonym (ok. 10 000 szt.), żółtym (ok. 42 000 szt.) i brązowym (ok. 5 000 szt.) – łącznie ok. 68 000 szt. (w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.), b) pojemniki na odpady zmieszane – ok. 1 843 szt. (zapewnia właściciel posesji). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział 2 SWZ.
Internal identifier: INW.271.1.16.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 90533000 Waste-tip management services, 90514000 Refuse recycling services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia - zawiera Rozdział 2 Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: SWZ)