737144-2026 - Competition
Poland – Insurance services – Kompleksowy Program Ubezpieczenia dla – Chełmskie Linie Autobusowe Sp. z o.o. na lata 2027-2028
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Kompleksowy Program Ubezpieczenia dla – Chełmskie Linie Autobusowe Sp. z o.o. na lata 2027-2028
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Kompleksowy Program Ubezpieczenia dla – Chełmskie Linie Autobusowe Sp. z o.o. na lata 2027-2028”. 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 usługi ubezpieczeniowe; 66515000-3 usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty; 66516000-0 usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej; 66516100-1 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej; 66514110-0 usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych; 66512100-3 usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków; 4. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części i obejmuje: a) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (AR), w tym ubezpieczenie: - mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku, - szyb oraz innych przedmiotów szklanych od rozbicia (stłuczenia); b) Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (EEI); c) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności i posiadania mienia; d) ubezpieczenie obowiązkowe odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC p.p.m.); e) ubezpieczenie autocasco (AC, AC/KR); f) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdów mechanicznych (NNW); 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający nie przewiduje zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 388 pkt.2 lit. c) pzp.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
Additional classification (cpv): 66515000 Damage or loss insurance services, 66516000 Liability insurance services, 66516100 Motor vehicle liability insurance services, 66514110 Motor vehicle insurance services, 66512100 Accident insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: BZU/23/10/2026