See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Reabilitare structurală și instalații aferente stavile dublu cârlig Baraj deversor Porțile de Fier I
Description: Achizitie servicii: Reabilitare structurală și instalații aferente stavile dublu cârlig Baraj deversor Porțile de Fier I cf. cerintelor din Caietului de sarcini nr. 97885/07.09.2023 și Proiectului tehnic aferent Număr de zile până la care se pot solicita clarificări sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire înainte de data limita de depunere a ofertelor: Zile: 20 (înainte de data limită de depunere a ofertelor).Entitatea contractanta va raspunde solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Orice operator are dreptul de a solicita clarificări privind documentația.În măsura în care clarificările sunt solicitate în timp util, entitatatea contractantă va transmite răspuns.
Internal identifier: 13267213/2023/247
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50712000 Repair and maintenance services of mechanical building installations
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Reabilitare structurală și instalații aferente stavile dublu cârlig Baraj deversor Porțile de Fier I cf. cerintelor din Caietului de sarcini nr. 97885/07.09.2023 si și Proiectului tehnic aferent.
Internal identifier: 1