737443-2026 - Competition
Bulgaria – Diagnostic agents – Доставка на консумативи и реактиви за отделение Клинична лаборатория при УМБАЛ „Света Анна“ - София АД
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на консумативи и реактиви за отделение Клинична лаборатория при УМБАЛ „Света Анна“ - София АД
Description: Предмет на обществената поръчка е доставката на консумативи и реактиви за отделение Клинична лаборатория при УМБАЛ „Света Анна“ - София АД по предварителна заявка, съгласно спецификация, приложена в документацията за участие в процедурата. Срокът на изпълнение на поръчката е от нейното възлагане до 30.08.2028 година, при периодично извършващи се доставки в зависимост от потребностите на Възложителя и на база на направените предварителни заявки. Срокът на доставка е по предложение на участника в календарни дни, не по-дълъг от 5 календарни дни от получаване на писмена заявка от Възложителя. Процедурата обхваща 2 броя обособени позиции, включващи подпозиции, като оферти могат да се подават комплексно за всички обособени позиции или за всяка една от тях. Даден участник може да оферира обособена позиция, като покрива абсолютно всички подпозиции в обособената позиция. Участникът подава само една оферта, съгласно условията, посочени в документацията за участие, като не се допуска представяне на варианти. Предлаганите консумативи и реактиви следва да отговарят на параметрите заложени в спецификацията, изготвена от Възложителя и да са напълно съвместими със съответния апарат. При участие за обособени позиции № 1 и 2, участникът следва да декларира пълна съвместимост на оферираните консумативи и реактиви със съответния апарат. Към техническото си предложение всеки участник следва да приложи следните документи, които са неразделна негова част – Оторизационно писмо, валидно към датата на подаване на офертата, от фирмата-производител или неин представител или упълномощено лице, издадено на името на участника, предоставящо право участникът да търгува с негови продукти. Когато оторизационното писмо е издадено от представител или упълномощено лице на производителя, следва да се представи и документ от производителя, удостоверяващ представителната власт на тези лица/дружества.
Internal identifier: 613969
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33694000 Diagnostic agents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Реактиви и консумативи за анализатор НbА1c Tosoh GX
Description: Обособена позиция 1 съдържа 6 подпозиции, съгласно количествена спецификация, приложена към документацията за участие в процедурата.
Internal identifier: 613972
Lot: LOT-0002
Title: Реактиви и консумативи за глюкоанализатор SUPER GL2
Description: Обособена позиция 2 съдържа 9 подпозиции, съгласно количествена спецификация, приложена към документацията за участие в процедурата.
Internal identifier: 614010